Wpis z mikrobloga

@fi9o: ja sprzedając sprzęt do Guitar Hero i Rock Banda służyłem kupie ludzi jako support
- sprzeda pan sam odbiornik, albo gdzie mogę taki kupić?
- wie pan co zrobić jak nie działają przyciski na gryfie?
- nie działa mi odbiornik, co robić?
- zadziała na Xbox One? (gitara do PS3)
- zadziała na PC? (w opisie, że działa z PS3, PS4 i PC)
( ͡° ʖ̯ ͡°
@Just_Doesnt_Know: ja raz ziomkowi pomogłem, bo sprzedawał telefon, w którym przerywał głośnik rozmów - znałem akurat rozwiązanie tej usterki w tym modelu (wystarczyło podłożyć coś pod jeden element) i mu podsunąłem rozwiązanie. Potem mnie nagabywał, że dzięki tej poradzie sprzedał wreszcie telefon i chce mi przesłać czteropak jakiegoś piwa w ramach podziękowania xD
@fi9o: Gościu wystawianie czegoś za darmo na olx to jest kompletnie inna liga. Wystawiłem raz parenaście takich samych produktów pochodzących ze zwrotu z wartością jednego około 50-80zł. Piszę, że takich jest tyle i tyle i produkty nie podlegają dalszemu indeksowaniu z uwagi na czas, który jest cenny i trzeba sobie podjechać pod wskazany adres zobaczyć czy są.
-MOŻLIWA WYSYŁKA DO WARSZAWY?
-SĄ JESZCZE TAKIE?
-GDZIE TO JEST?
-A ONE NOWE CZY
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fi9o: sprzedawałem ostatnio drukarkę, 1/3 standardowej ceny bo u mnie leżała 3 lata nieużywana i tylko miejsce zagracała. Wyraźnie napisałem że tylko odbiór osobisty. I 95% telefonów i wiadomości w stylu: "to proszę wysłać do Pierdziszewa", "jak rozumiem wysyłka możliwa?", albo "łeee, ale to trzeba przyjechać po to, nie dowiezie mi pan?".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fi9o: kiedyś mi gość awanturę zrobił, że przez kupiony ode mnie noktowizor nie widzi temperatury zwierząt, mówił, że chciał w nocy polować na kunę, czy innego lisa co mu się na podwórko zakrada ¯\_(ツ)_/¯
Z noktowizorem...
Też standardowo olx