Wpis z mikrobloga

No to panie @Veux pokaż swoje koleżanki albo kolegów w irl, a nie przepraszam jesteś gównem życiowym co zamawia ubera do żabki jedyne ci osiągnąłeś to konto na wykopie gdy by nie ja byś życia nie miał więc całuj pana po stópkach za to że dzisiaj odpaliłem strima i masz o czym szczekać to ja cię stworzyłem i ja cię wyrucham podziękuj mamie że dzięki niej możesz mnie oglądać miłej nocki twój pan skończył strima pozwalam ci iść na poduszkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dwapalcewnatalce
  • 15
@Veux: Śmietanka właśnie się z ciebie śmieje zostałeś wykorzystany nawet bym zrobił mema z tym żeby to ładnie podsumować ale zrobi to Rico albo Arczi generalnie chciałeś wyruchać nas a poszło w 2 stronę mało wiesz idz spać i zacznij szczekać jak będzie stream wtedy się przydasz do promocji jak zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SzotyTv: To nie jest odpowiedz, jesteś fałszywy nic do ciebie nie miałem jak nie przyjąłem twojej oferty to pan 30+ SAJZ się wielce zdenerwował więc jak mi nie odpowiesz pozytywnie na to daje ci bloka wszędzie i będziesz swoje żale mógł kierować do pana @Veux który bardzo dobrze sprawuję swoją rolę marionetki na wykopie pozdrawiam
@Lordzik: Z racji tego że masz zablokowaną skrzynkę priv powiem ci tyle szczylu...Na dniach spadasz z rowerka ( ͡° ͜ʖ ͡°)...... nie pozdrawiam alkoholików i ćpunów (ʘʘ)a jeżeli chcesz mi to powiedzieć w twarz buraku to napisz priv i nagram jak cię chłostam jak twoją administracje cycu ( ͡° ͜ʖ ͡°)