Wpis z mikrobloga

Wielce prawdopodobne, że Lewandowski swój najlepszy indywidualny sezon zamknie sukcesami jedynie w granicach swojej ligi, w której Bayern nie miał poważnego konkurenta. Jeśli się nie uda w tym sezonie to "kariera międzynarodowa" będzie znikoma w historii futbolu.

#mecz #pilkanozna
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tomekwykopuje: Nikt Cie nie bierze na poważnie Panie fanatyk Barcelony. Fanatycy mają to do siebie, że nie myślą racjonalnie, tylk wymyślają irracjonalne powody (czy statystyki), żeby wyszło na ich.
  • Odpowiedz
  • 0
@69guziec Ale o czym ty w tej chwili mówisz? Przecież przedstawiłem fakty. Lewandowski nie podnosząc pucharu LM nie zapisze się w historii międzynarodowego futbolu. Powiedz mi panie nie fanatyk co Lewandowski wygrał poza granicami Niemiec drużynowo i indywidualnie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomekwykopuje: Jeśli twierdzisz że jak nie podniesie pucharu LM to nie zapisze się w historii. To opinia nie fakt, ja uważam że bez tego się zapisze i dlatego dyskusja z Tobą nie ma sensu
  • Odpowiedz
  • 0
@69guziec Ty jesteś jakiś inny i nie akceptujesz argumentow innych. Gościu wyjmij kij z d--y. Nie rozmawiasz z ludźmi, które mają inne zdanie, fajnie się uwsteczniasz xD Ale to właśnie mentalność głupich ludzi, którzy dyskutują tylko z osobami, z którymi się zgadzaja. Jak widać uwstecznienie mózgu ci nie przeszkadza :)

Fajnie, że też ominales istotny fakt, że mówię o futbolu 'międzynarodowym". Ale cóż tu wymagać.
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: Lewandowski wygrał wszystko co można było wgrać.
Został pierwszym piłkarzem w historii, który oprócz trzech samodzielnych tytułów króla strzelców w jednym sezonie zdobył też ze swoim zespołem potrójną koronę. W LM miał też najwięcej asyst. Nawet Messi nie strzelił w jednym sezonie LM 15 goli.
  • Odpowiedz