Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Tak ogólnie zacząłem rozkminiać jak taka prawdziwa cebula, bo dopiero od niedawna zacząłem sprawdzać te przeceny na PSN i w ten sposób sobie kupiłem Murdered, MGS5 i ostatnio Far Cry 3 normalnie tak o, za grosze więc ja się boje sprawdzać co wcześniej dawali i co mnie ominęło xD Np. teraz poluję na Dishonored 1 i przecież jak to będzie za pinć złotych to chyba popuszczę ze szczęścia. A jak już było to jest mi smutno, jest mi źle. Chyba, że oni dopiero od niedawna przeceniają te starocie. Był Mad Max? Until Dawn w takich cenach?

#ps4 #psn
  • 9
@Mega_Smieszek ja też to "odkryłem" przy fc3. XD niewiem dla czego ale nigdy jakoś nie śledziłem cyfrowych gier na PS4. Dalej wolę pudełka ale starsze albo mniej ważne tytuły za 10-20zł to chętnie przygarnę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Medonix: Też wolę pudełka. Możliwe, ze te gierki idzie nawet kupić w pudle za podobną cenę gdzieś na allegro ale trzeba czekać kilka dni a tu masz praktycznie od razu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mega_Smieszek: no właśnie o to chodzi, że nie, fc3 to jakieś 50zł najtaniej w pudełku. Life is strange 1 praktycznie nie do dostania w pudełku (ceny droższe niż w premierę) a na pss kupiłem za 10zł. Mi czekanie nie przeszkadza ale no nie będę przepłacał kilkukrotnie. Andromeda i MGSV latają przykładowo często w promo ale akurat do nich pudełka były tanie więc wolałem kupić w pudełku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Medonix: Mówię Ci, idzie kupić grę w pudełku za grosze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam kupiłem Arkham Knight niedługo po premierze za 5 dych i to jeszcze w Steelbooku xD Czasem się trafi, wystarczy być cieprliwy i czekać. Rise of Tomb Raider 25 anniversary z tym całym książkoopakowaniem kupiłem rok od premiery za 3 dychy. Oczywiście są białokrukowe wyjątki, to jasne ( ͡° ͜ʖ ͡