Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałbym się przełamać i zagadać do koleżanki, tylko nie wiem o czym można rozmawiać z #rozowepaski Nie wiem za bardzo czym się interesuje, za dobrze się nie znamy, a nie jestem typem osoby która w każdej chwili znajdzie byle temat do rozmowy, w skrócie jestem trochę #!$%@? i odbiegam od normy typowego nastolatka. Chce uniknąć jakichś wyuczonych tekstów na podryw, bo jednak cringe i tej żenady bym nie przeżył, a z drugiej strony mówienie o ładnej pogodzie nie jest niczym interesującym. Warto chyba wspomnieć że parę razy się na mnie spojrzała ale nie wiem czy z tego powodu że też jej się podobam. Są jakieś uniwersalne tematy?

#podrywanie #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f15c3bc3c58bc359f78f916
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę

[==================......................] 45% (105zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale rozmawiać możecie o wszystkim. Nawet o grafiti na bloku. Nie liczy się za bardzo to o czym będziecie gadać ale JAK.

Niczego nie planuj, żadnych wyuczonych tekstów ;p To żenujące. Skoro stały się popularne to kiedyś były dobre ale liczy się kto ich użył i jak a nie sam tekst. No a jak stały się popularne to są instant #!$%@?.

Tematów są MILIONY. Ważne żeby być sobą a nie