Wpis z mikrobloga

@Qraape motobieda i złomnik to zupełnie inny content, ale bardzo dobrze się słucha. Oni przynajmniej nie kryją, że robią jak dla obcego. Kickster też jest ok, ale robi jeszcze bardziej ironiczne materiały.
  • Odpowiedz
@Qraape: Jak chcesz stricte mechanikę to autochallenge, misiek staszic (ale on coś ostatnio przestał dodawać filmy), krzysztof Mtronic, Profesor Chris. Jak coś ogólnie o autach, ale po angielsku to Doug deMuro, jak o starej motoryzacji to Jan Garbacz
  • Odpowiedz
@marcinmosakowski:sam mam mieszane uczucia czasem do jego sposobu prowadzenia kanalu itp, ale co by nie mówic to prawda jest taka, ze chyba jako jedyny w polsce robi tak szeroko zakrojone akcje dla widzów :P
  • Odpowiedz
@janek_kombajnista najlepsze było jak ten typ robił podsumowanie naprawy Ferrari 599 Patryka Mikiciuka. Nie dość że #!$%@? temat bo to Patryk powinien robić podsumowanie to po podsumowaniu tego gościa okazało się że Ferrari jeszcze w ogóle nie jest naprawione i tam zostało dużo do zrobienia
  • Odpowiedz
@janek_kombajnista Łysy to przede wszystkim youtuber- biznesmen, a dopiero potem mechanik. To pierwsze wychodzi mu świetnie, drugie- chyba srednio, chociaż też ciężko mi ocenić bo sam się nie znam i posiłkuje się opiniami w internecie
  • Odpowiedz
prawda. Coś co można powiedzieć w 3 zdaniach, on mówi przez 10 minut. Do tego z bardzo irytującą manierą.


@marcinmosakowski: bo musi ci powiedzieć 4 razy na odcinek że trzeba wymieniać olej co 10tys i nie ma czegoś takiego jak olej Longlife i nie wymieniany olej może prowadzić nawet do dziurawej opony
  • Odpowiedz
Łysego ogladalem bo na początku sprawiał wrażenie posiadania dużej praktycznej wiedzy, nie ogarniam aż tak bardzo motoryzacji i wydawało mi się, ze może uda się czegoś nauczyć. Unsub poszedł po materiale o nabijaniu klimy - wystarczy poświecić 5 minut na przejrzenie googli, żeby zorientować się, że chłop nie wie o czym mówi. Może to tylko jednorazowa akcja ale stwierdziłem, ze jest zbyt duże ryzyko wygadywania głupot także w innych filmach. Nie oceniam
  • Odpowiedz
@janek_kombajnista najlepsze było jak ten typ robił podsumowanie naprawy Ferrari 599 Patryka Mikiciuka. Nie dość że #!$%@? temat bo to Patryk powinien robić podsumowanie to po podsumowaniu tego gościa okazało się że Ferrari jeszcze w ogóle nie jest naprawione i tam zostało dużo do zrobienia


@AlfredoDiStefano:

Ale w sumie to nie było tak, że pracownik Łysego (chyba? bo ja nie oglądam kanału m4k) zna się na robocie i remont silnika do
  • Odpowiedz