Wpis z mikrobloga

Hej! Jakiś czas temu prosiłam Was, abyście wsparli moją Mamę w jej walce ze złośliwym nowotworem, dodając wpis na stronie, która dla niej zrobiliśmy https://mamodaszrade.pl

Bardzo dziękuje wszystkim, którzy poświęcili czas, aby napisać cos od siebie, za wszystkie maile, wiadomości — uwierzcie mi, ze to był czas, gdzie Mama była radosna i z niecierpliwością czekała na kolejne wpisy.
Przepraszam tez tych, którym nie odpowiedziałam na wiadomości — to byl ciężki czas i po prostu go nie wystarczało.

Stan Mamy jest bardzo zły, właśnie zabieramy ją do domu, gdzie będzie łapała chwile ze wszystkimi, którzy ją kochają. (To jest tak surrealistyczne uczucie, naprawdę, mam wrażenie, ze to się nie dzieje, a mimo wszystko muszę stawiać temu czoła)

Jesli chcielibyście jeszcze coś napisać, to będę bardzo, bardzo wdzięczna, bo wiem, ze Mamie poprawi to nastrój, o co teraz szczególnie trudno.

link do księgi wpisów

Nadal apeluję do wszystkich o regularne badania i wyciąganie dziadków i rodziców do lekarza. Nie wiem dlaczego żyjemy w przeświadczeniu, ze takie rzeczy najprawdopodobniej nas nie dotkną, a kiedy słyszymy diagnozę, to jedyne co jestesmy w stanie powiedzieć to „ale jak to?”

Jak cały rok 2020 uzyskał rangę czarnego, to mój zdecydowanie będzie czarny z najczarniejszych.

Trzymajcie się, życzę Wam dużo zdrowia i jeszcze raz dzieki za wszystko!
#gorzkiezale #mikromodlitwa #feels #rakcontent #zdrowie
  • 1
  • Odpowiedz