Wpis z mikrobloga

Co myślą sobie kolesie, którzy na wąskich, wiejskich drogach nie zjeżdżają nawet centymetr w swoją stronę? Pogardę dla swojego życia, czy pogardę dla życia innych? A może to i to? Nie wiem czy jest grupa ludzi, której nienawidzę bardziej. Czy da się dać im jakoś nauczkę? Wysłać na policję nagranie z kamerki? Jednym z moich najmroczniejszych marzeń jest napakować jakiegoś niepozornego gruza żelastwem i się z takim cwelem zderzyć, żeby choć na chwilę przed świercią zobaczyć to zdziwienie w jego oczach.

#motoryzacja #polskiedrogi
  • 30
  • Odpowiedz
Często drogi na wsi są robione tak, że zostaje z 5cm pomiędzy autami. Jak ktoś przyzwyczajony to nie zwraca na to uwagi, bo wystarczy trzymać się prawej strony i nic się nie stanie.
  • Odpowiedz
@florenceandthemachine2137: o jak ja cie rozumiem.. jak wracam do rodzicow na wies to jest to samo. Wioska na trasie Warszawa - Mazury, zamiast jechac glowna trasą jeden dzban z drugim w nawigacji wybierze najkrotsza trasa zamiast najszybsza i go prowadzi wioskami o szerokosci asfaltu na 1,5 samochodu. Poza sezonem jezdza tam tylko mieszkancy kazdy ladnie zwalnia zjezdza na pobocze macha sobie reka. Ale nie jasnie wielmozny pan warszawiak (tablica rej)
  • Odpowiedz
@florenceandthemachine2137: Olać, zjeżdżać i mieć nadzieje ze nikogo nie zabije przez swoja jazde. Mialem kiedys znajomego - jezdzil jak #!$%@?, ściinał zakrety bardzo, okazalo sie, ze po kilku miesiacach od naszej jazdy dachował :) ponoc dalej tak jezdzi, nie nauczyl sie predzej czy pozniej-nauczy, oby tylko nikt niewinny nie ucierpial
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@florenceandthemachine2137: @smutny_kojot:
#niepopularnaopinia
Ja jak widzę delikwenta który ścina na mnie zakręt bez widoczności i wjeżdża na mój pas to nie drgam nawet o mm. Jade swoje po swoim. Oczywiście dopóki mogę, kwestia znajomości swojego auta i kalkulacji prędkości tego z naprzeciwka. Fajnie patrzeć jak w popłochu w środku zakrętu wracają na swój pas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@florenceandthemachine2137: Kiedyś jednego typa co jechał środkiem jak #!$%@?łem że nie jest świętą krową żebym mu z drogi zjeżdżał to powiedział że on ma nowy samochód i dlatego nie zjeżdża ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W przypadku karyn sprawa jest jeszcze prostsza, instruktor uczył na kursie, że należy się trzymać środka swojego toru jazdy, więc za chu** Ci nie zjedzie, bo przecież tak ją nauczyli. Najśmieszniejsze, że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@florenceandthemachine2137: ostatnio miałem sytuacja która dla mnie mogłaby się skończyć tragicznie. Jechałem za osobówką która jechała za ciężarówka na dość wąskiej drodze. Ten debil z ciężarówki w ogóle nie zjeżdżał gdy się z kimś mijał i ludzie z naprzeciwka uciekali na pobocze. Widząc co się #!$%@? nawet nie miałem zamiaru go wyprzedzac. Jadę więc za nimi a na jednym z zakretow mijał się z osobówką która uciekła na pobocze a
  • Odpowiedz