Wpis z mikrobloga

Wczoraj od rana polajkowałem żeby nie skłamać kilkaset dziewczyn, pewnie z tysiąc dzięki tinder plus. Stolica, także jest ich od zatrzęsienia.

Wrzucilem dwa swoje zdjęcia plus opis. Lvl 28.
O sobie powiedziałbym baby face, skinny fat.
Nie będę wystawiał sobie oceny. Tydzień temu miałem 0 polubień.

Na koniec dnia liczba par wyniosła 18.
Nie muszę dodawać, że żadna nie napisała pierwsza. Do jednej napisałem sam, nawiązałem do opisu - odzewu brak do tej pory.

Nie lajkowałem typowych modelek, celowałem głownie w dziewczyny 5/10 i trochę wyżej, takie niby normalne. Z rozpędu omyłkowo lajka mogłem dać każdej.

Pary przedstawiają się następująco:
- grubaski x3,
- z racji że podałem wzrost 183, polajkowało mnie 6 wysokich dziewczyn,
- fejki x2
- 7 dziewczyn wpasowało się w mój target, dwie są 4/10.

Dlaczego odrzucam wysokie? Jestem ektomorfikiem. Mam wąskie bary, drobna budowa i tłuszcz. Komicznie bym wyglądał przy wysokiej.

Jaki to jest wynik? Oceńcie sami.
Teraz do każdej się odezwę. Zobaczę ile w ogóle będzie chciała rozmawiać. Jeśli tak, to czy będą wykazywane chęci z jej strony.

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #tinder
  • 22
@DnoTotalne: Nie musisz się tłumaczyć, po co? Unikaj tematu wieku, ewentualnie zmyśl, że palec się omsknął najwyraźniej i nie chciało ci się potem zmieniać. Jak jej zależy na tym by między nią a partnerem była "idealna" różnica wieku to niech spada na bambus
Noe powiedziałeś od kiedy masz konto, jakie to są zdjęcia, jaki opis? Jaki target wiekowy?

6 z 18 jest wysokich? Ile dla ciebie to już wysoka?

Przyzwoitą sylwetkę można teoretycznie szybko zrobić jak się wie jak.
@Prokurator1990: To zależy co rozumiemy przez babyface. Poza tym w tym przegrywie to już naprawdę Was #!$%@?ło. Sam mam 180 cm, lekko skinnyfat i w sumie z buźki młodo wyglądam. Teraz jestem w dłuższym związku, ale jak byłem singlem to rzadko kiedy zdarzało się, że nie wyrwałem w klubie panny (a że byłem wybredny to zazwyczaj panna była co najmniej top 10 w klubie).
Jak pannę urobisz pewnością siebie i gadką,
@pi73r: No tak bylo xD
@DnoTotalne: Czemu nie chcesz sie umawiac z wysokimi? Nie podobaja Ci sie czy serio boisz sie opinii innych? Ja sam preferuje wysokie ale jednoczesnie niezbyt szczuple bo po co mi karlica <170cm? Baba to ma byc baba. Daj se szanse a nie wymyslasz.
@pi73r: Chodziło mi raczej o opis Twojego wygladu. Ja wiem ze fajnie myslec ze swoje powodzenie zawdziecza sie pracy nad soba, pewnosci siebie i gadce a nie czemus na co nie mialo sie wplywu (wygladowi) ale taka jest prawda. Jakbys tam stal i sie jąkał to tez bys je „wyrwał” bo po prostu im sie spodobales