Wpis z mikrobloga

szukam jakiegoś garmina do biegania i sporadycznie rower. Rozstrzał między 45 a 935 i Fenixem 5s plusem. Różnica w cenie 1k, ale czy warto? Chciałbym posłuchać muzyki podczas treningu. Lepiej jakiś pas na klatę/biodra z etui (co będzie mnie kosztować pewnie do 100zł) czy jednak dołożyć do zegarka ze spotifajem, żeby telefon został w domu? Mam wątpliwości, czy dodatkowe funkcje będą przeze mnie wykorzystywane w takim stopniu, żeby dołożyc 500zł do 245, 800zł do 935 albo 1tys do Fenixa.
Kolega posiadający Venu i AW3 twierdzi, że jabłko lepsze przy treningach.
Wiem, że było milion takich tematów, ratujcie kurde

#bieganie #garmin #smartwatch #sport #rower
  • 17
@ptr_: od kilku tygodni posiadam 245. Swietna sprawa, realizuje program garmin coach i jest ok. Również dużo na rowerze smigam. Do muzyki telefon, czemu wybralem 245? Nowe sensory i opinie znajomych. Nie zawiodlem się
@ptr_: siema, tez sie zastanawiam i AW3 ma niby slaba baterie, ale zawsze gwarancja jakosci, ze bedzie chodzic w przeciwienstwie do Xiaiomi. Garmin nie mam pojecia jak rozni sie miedzy AW3. Jest masowa dezinformacja jesli chodzi o smarwatche i ktory lepszy.
@ptr_: jesli i tak biegasz z telefonem, to kup podstawowa wersje sikora, tylko sprawdz czy obsluguje funkcje ktore chcialbys miec na rowerze.
Nie potrzebujesz komputera sportowego, jakim jest fr935 czy fenix5, zeby sporadycznie smigac na rowerze, czy biegac, nie wykorzystasz ich mozliwosci nawet w 20% wiec po co placic 1500zl za takie urzadzenia?
Poza tym oba nie maja muzyki, platnosci, ani map.

Jak bardzo chcesz muze z zegarka, to vivoactive 3
@fasola_i_groch: serio używasz coacha? Mam wrażenie że to beznadziejne jest. Ale potem trzeba było dodawać jakoś interwały do treningów. Liczyłem na to że samo dobierze, ale nie. Strasznie nieinticyjne.

@ptr_: ja olałem tego coacha i sam trenigi rozpisuję, a potem na zegarek wrzucam. Też mam 245, głównie przez spotify. Ale nie używam spotify. Z oksymetru nie korzystam. Pewnie wystarczyłby 45. W czym japko lepsze od Garmina? Według mnie spoko są
@Paczek_w_masle: jako uzupełnienie miedzy rozjazdami i interwalami na rowerze sie nadaje :) codziennie mam jakiś trening i takie lekkie bieganko nawet daje rade muszę przyznać.

To mój pierwszy garmin i jestem bardzo zadowolony. Kupiony jakoś 1.5 miesiąca temu i juz wiem ze w przyszłym roku skusze sie na fenixa 6 albo tactic delta (gdybym teraz zmienil kobieta by mnie zabiła : p wiec odczekam jakiś okres karencji)

Ogólnie szczerze polecam urządzenia