Wpis z mikrobloga

@stormkiss: Też mi się nie podoba, że są subwencje polityczne, ale dostaje je każda partia. PO, PSL i inne także i też mają samochody służbowe, które wykorzystują do celów prywatnych.
Zacząłeś o subwencjach teraz wyjechałeś z 500+. Potrafisz prowadzić merytoryczną rozmowę?
  • Odpowiedz
Potrafisz prowadzić merytoryczną rozmowę?


@4TiX: Dobrze, że ty potrafisz prowadzić podając argumenty typu "no i" oraz "każda inna partia też tak robiła" ()
  • Odpowiedz
  • 0
@stormkiss Partie polityczne mają pełne prawo wydawać pieniądze na samochody, ochronę itp.

Nie ma ŻADNEGO przepisu, który by im to zabraniał. Jeżeli się mylę, to przytocz mi taki przepis.
  • Odpowiedz
@romek898: "no i" to nie argument, ale zaproszenie do dalszej rozmowy, aby powiedział co ma piernik do wiatraka. Drugi argument to fakt, jeżeli każdy dostaje hajs i wykorzystuje to w jakiś sposób, to czemu się czepiać tylko jednej partii?
  • Odpowiedz
@sindram: Superb III jest najpopularniejszym rządowym samochodem. Z ciekawostek, ministerstwo środowiska ma jednego Priusa.

I nie wiem o co jest afera, jeśli rozliczają to jako wykorzystanie prywatne - a można tak zrobić i w słynnym przypadku kiedy rządowym samochodem podwożono dzieci do szkoły tak właśnie było - to nie ma o co bić piany.
  • Odpowiedz