Wpis z mikrobloga

To są dane, które należy pokazywać każdej różowej, która twierdzi, że faceci mają łatwiej.
W Polsce jest strukturalny niedobór kobiet - co roku rodzi się około 10 tys. więcej mężczyzn od kobiet.
W wieku 18-30 mamy obecnie wg GUS ponad 126 tys. mężczyzn więcej niż kobiet. To tak jakby brakowało nam miasta wielkości Gorzowa Wielkopolskiego, Tychów czy Dąbrowy Górniczej z samymi kobietami.
Statystycznie rzecz biorąc te 126 tysięcy mężczyzn nie ma szans na znalezienie partnerki i stworzenie związku czy rodziny. Dane te nie biorą pod uwagę cudzoziemców, których pojawiło się w ostatnim czasie ogrom, ze zdecydowaną większością mężczyzn, co jeszcze bardziej pogarsza te statystykę.
#przegryw #blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow
P.....s - To są dane, które należy pokazywać każdej różowej, która twierdzi, że facec...

źródło: comment_1595130746kAoNjcbkfkQSCUK63IbiK2.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
no i dolicz ile dupeczek wyjezdza za granice w poszukiwaniu europejskiego bogatego bata. Odlicz te co sie oddaja przyjemnoscia za gotowke i nie szukaja faceta. Facet ma #!$%@? jak jest jeszcze brzydki i nie ma duzo golda
  • Odpowiedz
no i dolicz ile dupeczek wyjezdza za granice w poszukiwaniu europejskiego bogatego bata.


@Resputin: trzeba jeszcze odjąć te wszystkie poniżej 7/10 i po 30 które są dla nas niewidzialne. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: czy ja wiem. Jestem 30 latek prawie. Wiekszosc kobiet jak chce jest ladna . Wiadomo ze tez z gowna dzbanku nie ulepisz ale duuuzo jesy pieknych naprawde. Mimo wszystko juz nie patrze tak na wyglad bo moja jest super laska 8/10 ale charakterna i mnie to denerwuje ;D dlatego patrze na charakter u kobiet chyba bardziej niz kiedys
  • Odpowiedz
@Ppmaks kurde, jak byłem młody to się wychodziło z domu i znajdowało się dupeczke i nikt nie wyciągał z dupy statystyk, ocierając zły i twierdząc że jest za mało kobiet xD tak wiem, ok boomer

Skupiasz się na statystykach, jakichś oderwanych od rzeczywistości rzeczach. Idąc do parku czy na imprezę zawsze znajdziesz singielke, zejdź na ziemię i nie szukaj wymówek
  • Odpowiedz
@Ppmaks: Wyżej wymienili czynniki dodatkowo pogarszające sytuację, a ja od siebie dodam, że dziewczyny wybierają starszych co pogarsza szanse chłopaków 15-22,a to wtedy cementuje się przegryw.
  • Odpowiedz
@Ppmaks Ale większość chłopa w Polsce to zaniedbane szczurki albo sebiksy z bebechem. Wystarczy posiedzieć pół dnia na plaży. Super laska przechodzi co jakiś czas. Przystojny chłopak rzaaadko. Same zaniedbane janusze
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@MaciasP:

Skupiasz się na statystykach, jakichś oderwanych od rzeczywistości rzeczach


Oderwane od rzeczywistości statystyki, hm. Ja bym powiedział, że raczej to jest właśnie rzeczywistość, a nie jakieś pojedyncze doświadczenie które nie mówi nic o niczym tak naprawdę.
  • Odpowiedz
@Ostry_Sens: sorka, ale lepiej poznać jakaś Panią w parku i uczyć się flirtować niż dobijać się statami. Oczywiście problem jest, ale być w tej grupie 70% -80% facetów z kobietami to nie jest znów takie wyzwanie.
  • Odpowiedz