Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy samochód typu kombi pasuje do pewnego siebie faceta?
Bo kumpel mi powiedział, że kombiakami jeżdżą tylko beciaki. Takie typy, które za grosz nie mają charyzmy i są ciepłymi kluchami.
Jakie macie zdanie? #motoryzacja #samochody #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1351db3c58bc359f78f501
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt

[================........................] 40% (95zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy samochód typu kombi pasuje do p...

źródło: comment_1595104014SV3FELk1iQrVClPtxsJyN1.jpg

Pobierz

Czy kombi to samochód dla BECIAKA?

  • Tak 36.4% (977)
  • Nie 63.6% (1704)

Oddanych głosów: 2681

  • 95
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: od zawsze mam kombi. I nie wyobrażam sobie innego nadwozia. Przecież sedan czy coupe to nieporozumienie - chyba, że masz typowo sportowe auto, żeby poszaleć.

Nie wiem jak można dobrowolnie kupując nowe auto wziąć inny typ nadwozia, tylko dlatego, że (czasami) wygląda lepiej XD
  • Odpowiedz
Kombi jeszcze jest rozsądne. Posiada miejsca dużo, wygodny w trasy.

Suv czy crossovery to jest debilizm. W teren ala dwie kępy trawy ledwo wjedziesz, pali xxx litrów, prześwit niby wysoki, ale #!$%@?, kloc w którego nie zmieścisz wcale jakoś więcej niż w kombi.

Problem z dojechałem na działkę? Audi Allroad czy Skoda Scout wystarcza. Nie udawane terenowki
  • Odpowiedz
Czy samochód typu kombi pasuje do pewnego siebie faceta?


@AnonimoweMirkoWyznania: Piękny wpis. Już pierwsze pytanie jest totalnie absurdalne. Bardzo pewny siebie ten mężczyzna, który zastanawia się czy przypadkiem rodzaj samochodu nie wpływa źle na jego wizerunek. To faktycznie przejaw niesamowitej pewności, gdy komuś się podoba dany samochód, byłoby mu w nim wygodnie, ale go nie kupi, "bo co ludzie pomyślą".
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: kombi to idealne auto dla faceta, nie żadne coupe dla szpanera czy kabrio dla pedała, tylko kombi, najlepiej passat albo jakieś volvo, z dieslem
mówie to poważnie jako 21 letni właściciel volvo v50 2.0d
nie rozumiem ludzi szkalujących kombi jako nudne auto dla biedaka/starego itp
wśród moich znajomych z klasy z czasów technikum, na 17 osób mających auto, było 8 kombi (moje volvo, mondeo, vectra, a4, dwie octavie i dwa
  • Odpowiedz
Oj dzieci dzieci... Dorosły facet wie, że liczy się tylko jego preferencja użytkowa i gust wizualny. Jego, nie sąsiada. O doborze mocy silnika decyduje Twój styl jazdy, a o nadwoziu sposób wykorzystania auta, najczęstsze trasy, Daily, ilość aut w rodzinie. Na tyle często robię długie trasy, SAMEMU, zapakowany RZECZAMI takimi na wszelki wypadek, na pół bagażnika, nadwozie kombi, że pochlastał bym się mając miejskiego hatchbacka. Pierwsze auto w garażu musi być praktyczne.
  • Odpowiedz