Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie Mireczki czy ci wszyscy wielcy trenerzy uwodzenia z Youtuba mieli albo mają w prawdziwym życiu takie powodzenie u kobiet, zwłaszcza u tych pięknych kobiet na jakich się promują i to deklarują w niejednym swoim odcinku. Zauważcie że oglądając te filmiki, są one w zasadzie tylko zachętą do zakupu kursów albo uczestnictwa w szkoleniach "w realu" za grube pieniądze więc nie teoria tylko czysta praktyka i to co da się zauważyć to występuje tam co najmniej jedna z sześciu reguł wywierania wpływu Cialdiniego. Przede wszystkim reguła autorytetu, czasem reguła niedostępności (jakieś wideo można obejrzeć do któregoś dnia i którejś tam godziny, potem zostanie skasowane) i może też reguła wzajemności. Spotkałem się też z regułą społecznego dowodu słuszności, co ma też miejsce często w komentarzach jak sądzę ich PR-owców czy tam zwykłych popleczników.

To co da się zauważyć to jakieś gadanie, że wszystko zależy od Was, i że nie powinniście uderzać do jakichś mało urodziwych tylko do tych pięknych, tych najpiękniejszych. Czasem chodzi o budowanie jakichś relacji, czasem żebyście z taką jak najszybciej mieli seks. Czyli jakieś argumenty w stylu pewność siebie, wygląd (no sorry, nie każdy miałby chyba ochotę nie wiadomo ile ćwiczyć albo zaliczać jakieś operacje plastyczne), rób to i tamto, bo jak nie to inaczej Ci nie wyjdzie. I oczywiście start do tych najpiękniejszych, które z reguły powinny mieć sporo chętnych facetów, więc tylko tak się zastanawiam czy istnieje tu jakakolwiek siła przebicia. No i ciekawe jak oni radzą albo radzili sobie np. na portalach randkowych i czy w ogóle by sobie poradzili.

Słabo to widzę. Przede wszystkim jest pytanie jak długo można przed dziewczyną udawać kogoś kim się nie jest? Mówię tu np. o zachowaniach takich introwertyków, chodzi mi o konkretną osobowość, konkretny charakter. Pewnie same piękne Panie też się uczą na podstawie ich kursów jak to coraz lepiej spławiać wielu takich którzy próbują grać nie wiadomo kogo. Czy komuś udało się po takich szkoleniach i treningach w realu znaleźć sobie dziewczynę na stałe i się potem ohajtać? No bo dziewczyna na jeden wieczór to chyba jednak nie jest to czego by chciał każdy mężczyzna ale mogę się mylić. Czy spotkaliście się z tym, że Panie są coraz bardziej cwane, bo wiedzą że są te kursy i z tego powodu coraz więcej wymagają od mężczyzn?

#tinder #badoo #seks #zwiazki #uwodzenie
  • 6
@daro1: jedyny gość z polskiego yt warty uwagi to kamil/james z kanału samiec alfa. W szczególności lubię jego webinary, dużo można się ciekawych rzeczy dowiedzieć i zmienić swoje nastawienie. Serio przekonałem się już nie raz, że to co mówi to prawda. Dzięki niemu zacząłem np. sam chodzić po klubach,. przestałem być needy gościem czy też zmieniłem swoje podejście przy podrywaniu. Oczywiście typ reklamuje swoje produkty, prowadzi szkolenia ale mimo wszystko przekazuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@daro1:

pytanie jak długo można przed dziewczyną udawać kogoś kim się nie jest


Przed inteligentna laska... 10 nanosekund.

Czy spotkaliście się z tym, że Panie są coraz bardziej cwane,


Warto pukac tylko cwane. :)
@olek1239871: Oglądałem parę jego filmów. Mądrze gada. Ale oni usiłują wciskać, że to nie kobieta ale mężczyzna wybiera i że może sobie przebierać w najpiękniejszych panienkach a dupcenie może mieć na wyciągnięcie ręki. Na pewno. Portale randkowe tworzą jakieś gówniane złudzenie, że można przebierać w Panienkach. W realnej rzeczywistości też nie jest tak różowo. Nie wiem, mam wrażenie że tu chodzi o "produkcję" jakichś samców Alfa i nie wiem czy którykolwiek