Wpis z mikrobloga

@niebenben: #tinder, #badoo podobne gówno. 90% karyn, 10% księżniczek które chcą sługusa, a nie faceta. Same nic nie mają do zaoferowania, a wymagania z kosmosu. Nieskromnie powiem, że bardzo dużo mi tam dopasowań wpadało, ale po kilku zamienionych zdaniach olewałem. Sam popełniam błędy w pisowni, ale tam większość lasek to masakra... Również odstraszało mnie, gdy zbyt szybko sugerowały seksy na spotkaniu. Masakra jakaś ( ͡° ʖ̯ ͡°
@Umeraczyk ja mam, i pije tam czasem kawę albo pale petko albo pije kawę i pale petko. Ale to rano. A wieczorem? Wale browary albo pale petko. Albo wale browary i pale petko. Kup se stary balkon będziesz szczęśliwie żył sobie. Serio
@Umeraczyk ej ej ale wiesz jaka akcja teraz? Zamiast na balkon poszedłem zajarac przez okno z pokoju i mi ptaszek wleciał do pokoju przez okno! Jejjjj biedny... Złapałem go i dałem na parapet i poleciał sobie załatwiać swoje sprawy.
Ale wracając do tematu to zdecydowanie - muzyczka z telefonu to najlepsza rzecz którą można zribic na balkonie