Wpis z mikrobloga

Musimy skupić się na branży, którą tak kochamy i obserwować jej rozwój. Powinniśmy chronić ją przed problemami, które cały czas występują. Jeśli już chcemy wydatkować na coś naszą energię, to właśnie na to, a nie na "mój kawałek plastiku jest lepszy niż Twój kawałek plastiku". Nie wydaje mi się, żeby była to produktywna rozmowa.


To słowa Philla Spencera, CEO Xboxa

"mój kawałek plastiku jest lepszy niż Twój kawałek plastiku" - piękne stwierdzenie które najczęściej pada z ust #pcmasterrace chociaż i konsolowcy też równie często się kłócą.

Skupmy się na graniu, bo to gry są w tym wszystkim najważniejsze.

#gry #ps4 #ps5 #xboxone #xbox #nintendoswitch #nintendo
Pobierz Policjant997 - > Musimy skupić się na branży, którą tak kochamy i obserwować jej rozw...
źródło: comment_1595092202LJ6wgY9WeMThdWeA96tl6q.jpg
  • 12
@Mega_Smieszek: jeżeli chodzi o tą generację to rzadziej widzi się takie kłótnie i zazwyczaj chodzi o exy ps4. Jak ppe.pl startowało w 2010 roku to w komentarzach zawsze były wojenki xbox360 vs ps3, sam się kiedyś oto rzucałem ale byłem w gimbazie, z wiekiem z wojenek wyrosłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na tej generacji nasiliły i głównie tutaj na wykopie widzę wojenki konsole vs #pcmasterrace
@sodomek: Microsoft i Sony się biją, a tu wyskakuje Nintendo ze swoim sprzętem, który ma tabletowe bebechy, usługi sieciowe gorsze niż Xbox Live w roku 2004, drogie gry, gigantycznie sprzedające się exy ze sporo mniejszym budżetem niż te od Sony, a niektóre jak ostatnie Pokemony to wyglądają jakby mogły pójść na Ps2, i gry multiplatformowe co to jak puści się na telewizorze to wyglądają jakbyś grał bez okularów z porządną wadą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lobeczek__: to wie każdy kto chociaż trochę się orientuje na rynku konsol. Sony wygrało w Europie, w Stanach różnice pomiędzy PS4 a Xboxem są rzędu kilku milionów, obie konsole sprzedały się znacznie gorzej od poprzedniczek (ps4 sprzedało się trochę lepiej od PS3 ale znacznie gorzej od PS2). Sony przegrało w Japonii gdzie Nintendo rozwaliło system - PS4 9 milionów egzemplarzy w ponad 6 lat, Nintendo 14 milionów w 3 lata (