Wpis z mikrobloga

  • 0
@sedziakalosz Ja zagrałem koło kilkanaście gier i k-----a mnie brała bo mimo tego cały czas dostawałem ludzi który grali jakby pierwszy raz weszli do gry. Na początku zabawa fajna bo śmiesznie się fraguje ale ileż można walić do ludzi który niespecjalnie nawet na to reagują xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jerry_the_Coin: Ogolnie jak w LoLu totalne RAK comunnity, dzieci, retardy i przede k---a wszystkim j----e Afki ile mozna grac w 4 albo 3? tam co mecz jest 99% szans ze albo wy albo przeciwnicy beda mieli afka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sedziakalosz: zapraszam do doty. Stężenie soli w--------a poza skalę community jest tak toksyczne, że prawie nie pojawiają się nowi gracze. Ale afkow relatywnie mało i tak jak nienawidzę tego community to w większości ludzie mają skilla
  • Odpowiedz
@sedziakalosz: @Raum: poniewaz w takie gry gra sie ze znajomymi, a nie solo. Rozegralem kilka gier solo w diamencie i trafialem na normalnych ludzi raz lepszych, a raz gorszych. Jak mozna traktowac gre solo powaznie gdzie masz totalnych randomow, a w tej grze glownie chodzi o team play, taktyki, dobra komunikacje- z randomami mozesz co najwyzej rush B!
  • Odpowiedz