Wpis z mikrobloga

Gram sobie w wowa na retailu(wcześniej wotlk i classic przy premierze) i czuje pustkę. Nie dość że cały content można solować to nikt się nie komunikuje ze sobą. Nie ma globalnego czatu. Wchodzisz na inste i ani dzień dobry ani spie*dalaj. Pustki w miastach, na ekspowiskach to samo. Czy wow to jest teraz solo mmo czy co? Jak tak to chyba wrócę do classica.. #wow #worldofwarcraft
  • 18
  • Odpowiedz
Nie dość że cały content można solować


@maad: xD? serio jeżeli dla was content to questowanie i world questy to faktycznie to zła gra dla takich osób.
  • Odpowiedz
@maad:

Nie dość że cały content można solować

Nie można. Ale jak zrobisz jakieś M+10 solo albo w pojedynkę oklepiesz Ra-dena to wołaj. World questy to nie jest high-endowy content.


nikt się nie komunikuje ze sobą

Nie jesteś w stanie zrobić trudniejszego contentu bez komunikowania się z innymi. Komunikacja jest głównie w obrębie gildii / ludzi z którymi grasz.


Wchodzisz na inste i ani dzień dobry ani spie*dalaj

Może
  • Odpowiedz
Wchodzisz na inste i ani dzień dobry ani spie*dalaj.


@maad: Praktycznie sie z tym nie spotykam, zawsze ktos sie odzywa.

na ekspowiskach to samo.


@maad: ? To miejsca gdzie wbijasz xp? Panie.... do max lvl wow to tutorial.
  • Odpowiedz
  • 0
@nairoht: Jakich was i jakich osób xD gram 4 dzień i póki co dostałem pusty content
@Megawonsz_dziewienc: To ile mam jeszcze grać i kiedy się dowiem że ten content to jest prawdziwszy content
@FortunaHej: To powinien każdy mieć możliwość boosta skoro gra się zaczyna od end game
@Lstr: Martwy server.. to nie jest przypadkiem tak że servery są łączone z innymi? W SW może max 10/15 osób. I
  • Odpowiedz
@maad: No nie wiem, ta gierka to głównie raidowanie i m+, albo pvp, robienie questline jak lubisz, bo samo questowanie dla questowania to tylko po to żeby levele wbijać.
Jak chcesz contentu to znajdź sobie gildie i ludzi do grania, a nie się żalisz, że nie masz z kim pisać xD
  • Odpowiedz
  • 1
@maad jak dołączasz na koniec dodatku gdzie już wszyscy wszystko mają i nie muszą robić niczego z poziomu na którym jesteś to się nie dziw. W innych okresach ludzi jest masa wszędzie. A socjalizować to się musisz na raidach i M+, niższe poziomy nie są wyzwaniem wiec ludzie tam wchodzą bo muszą
  • Odpowiedz
@kamisan O trzeciej w nocy odezwałem sie na trade chacie, że sprzedam swoje #!$%@?. Odezwało się kilka osób a rozmowa przeszła na "pamięć o Teldrassil" i "klepać Hordę" Później spytałem się jednego co robi o tej godzinie w wowie. Gadaliśmy sobie o wszystkim i o niczym. Po godzinie byłem w jego gildii i dostałem porady jak zarabiać na danych serwerach. Od tego czasu nie wydałem na wowa pieniędzy a rekord uzbierania na
  • Odpowiedz
  • 0
No nie wiem, ta gierka to głównie raidowanie i m+, albo pvp, robienie questline jak lubisz, bo samo questowanie dla questowania to tylko po to żeby levele wbijać. Jak chcesz contentu to znajdź sobie gildie i ludzi do grania, a nie się żalisz, że nie masz z kim pisać xD


@Megawonsz_dziewienc: Ale o co ty się #!$%@?? Póki co dla mnie ta gra jest pozbawiona tego co w mmo najważniejsze czyli
  • Odpowiedz