Wpis z mikrobloga

Współczuję młodym dzisiejszych czasów, kiedy nie było internetu i komórek wszystko było łatwiejsze, poznawało się dziewczyną, spotykało się z nią, pojawiała się sympatia i ze zwykłej znajomości rodziło się uczucie i związek, wszystko działo się w bardzo naturalny sposób. Dziś jak przeglądam takie portale i widzę wymagania i opisy osób tam zarejestrowanych, to mam wrażenie że wszystko jest takie płytkie, miałkie i bezuczuciowe, liczy się tylko tania rozrywka, lans, kasa i seks, a wymagania mają takie że nigdy nikt ich nie spełni. - boomer z artykulu pod wp, tak bardzo true ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #tinder #badoo
  • 24
@MateuszHadeusz: Co mi się nie chce wierzyć, wspominałeś że w parę godzin miałeś z 70 polubień (także co jak co ale z gębą to raczej problemu nie masz). Ja mimo tego że w swoim zadupiu dostałem może z 12 w parę dni to jakieś same i tak napisały, z inną się umówiłem. Dziwne w uj.
@sralpies: pewnie po prostu dobrze wygląda ot co, już nie raz słyszałem te historie, że znajomy znajomego przeciętny, bez pieniędzy, a najlepiej żeby jeszcze miał wywalony bęben, braki w uzębieniu i włosach i co tydzień obraca nową modelkę VS
@prosty_banan: to oczywiste, że jest przystojny. Nieprzesadnie, ale raczej atrakcyjny. Trzeba być idiotą żeby w narracji prawdziwej opowieści #!$%@?ć takie głupoty, które przytoczyłeś. Dzisiaj brzydki chłopak + ładna dziewczyna to jest już taki margines, że praktycznie się zdarzyć już nie może. Chyba, że na jakiejś zapadłej wsi, gdzie na 1 typa przypada 5 dziewczyn i wszystkie ładne to może któraś się skusi.
Dzisiaj trzeba wyglądać zajebiście i to jest w ogóle
@sralpies: No ja w takie głupoty nie wierzę, a wolałem się po prostu upewnić i utwierdzić w moich przekonaniach. Powiedz to jednak wykopkom, którzy niczym wahadło raz #!$%@?ą komuś "No ameryki przegrywie nie odkryłeś, że atrakcyjni ludzie mają łatwiej" a potem gadają "Wygląd się nie liczy mizoginie, mam znajomego 2/10 ale jest dynamiczny w ch00j i obraca takie laski, które są insta-modelkami" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@prosty_banan: staram się powoli uświadamiać, że jak jesteś przeciętnym gościem, czyli zwykły typ bez nadwagi i zakoli, normalnego wzrostu, w adidasach i ciuchach z croppa to jesteś 5/10 i możesz celować w 3-4,5/10, a nie w +6/10. Poprzeczka w dół i tyle. Przeciętniak już ma marginalne szanse na ładną zgrabną sarenkę
@sralpies: ja tam generalnie dbam o siebie, ubieram się schludnie i z przysłowiowym smakiem, ale jakoś nie chce mi się bawić w te wyścigi o laskę, nie mam siły, noie chce mi się, mimo że zdarzało mi się słyszeć za plecami, ze ogólnie dobrze wyglądam, ale albo nie mam szczęścia albo nie mam tych wszystkich aplikacji, ale nawet jak się wygląda dobrze to laski same nie zagadują same z siebie, nie