Wpis z mikrobloga

Współczuję młodym dzisiejszych czasów, kiedy nie było internetu i komórek wszystko było łatwiejsze, poznawało się dziewczyną, spotykało się z nią, pojawiała się sympatia i ze zwykłej znajomości rodziło się uczucie i związek, wszystko działo się w bardzo naturalny sposób. Dziś jak przeglądam takie portale i widzę wymagania i opisy osób tam zarejestrowanych, to mam wrażenie że wszystko jest takie płytkie, miałkie i bezuczuciowe, liczy się tylko tania rozrywka, lans, kasa i seks, a wymagania mają takie że nigdy nikt ich nie spełni. - boomer z artykulu pod wp, tak bardzo true ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #tinder #badoo
  • 24
  • Odpowiedz
@sralpies: a dziwisz się? wygląd, skille, pieniądze - to są rzeczy, które zdobywa się latami i to też nie jest pewne, czy się dojdzie bo w trakcie można stracić chęći i motywacje, bo człowiek sobie pomyśli "hej, tamten ma dobrą mordę, i nic poza tym i ma powodzenie, a ja muszę zapiredalać, żeby jakieś laski łaskawie się obejrzały"? tfu
  • Odpowiedz
a dziwisz się? wygląd, skille, pieniądze - to są rzeczy, które zdobywa się latami i to też nie jest pewne, czy się dojdzie bo w trakcie można stracić chęći i motywacje, bo człowiek sobie pomyśli "hej, tamten ma dobrą mordę, i nic poza tym i ma powodzenie, a ja muszę zapiredalać, żeby jakieś laski łaskawie się obejrzały"? tfu


@prosty_banan: takie dostałeś karty i musisz nimi grać najlepiej jak się da.
  • Odpowiedz
@MateuszHadeusz: Sorry troszke Cie rozczaruje. Na tinderze milosci nie znajdziesz, a nawet Jesli tam szukasz to jestes po prostu naiwny. Tinder jest aplikacja by sobie poruchac I tyle
  • Odpowiedz
@prosty_banan: O większość z tych całych "sarenek" to imo nawet nie ma co walczyć, bo i nie ma o co - to są tak tępe istoty, że to aż boli. Do tego często sztucznie wyglądające. Inne z kolei wyglądają niezwykle skowyrnie, no ale znowu ten charakter...Znaleźć wyględną i z ciekawym charakterem, ogarniętą = ciężka sprawa. Sam sobie odpowiedz czy chcesz poznać fajną panią czy też obracać instagramowe sarenki. Jak jesteś
  • Odpowiedz