Wpis z mikrobloga

@bocznica: kazdy wybiera wygodne i funcjonalne pod siebie. Mnie taptanie w blotku nie jara ale za to zaraz jade 150km w jedna strone z czego wiekszosc drogami A i S wiec hayka podchodzi ideolo. Dla mnie np te wszystkie pseudo-terenowe moto sa niepraktyczne bo ani to na asfalt ani w teren. Takie suvy wsrod motocykli. A frustracje to widac po stylu Twojej wypowiedzi ;)
  • Odpowiedz
@kefas_safek: No nie za bardzo, bo adv pokroju 1290 adventure czy BMKi czy nawet nowe africi świetnie dają radę i w ostrym terenie i na trasie, Twój argument z suvami jest niestety inwalidą w przypadku moto. Nigdy nie wybrałbym sporta bo to dla mnie ograniczanie się do nudnego latania po trasach szybkiego ruchu/torach, ale nie staram sie przekonać innych, że to ja mam racje, a widze, że Ty troche masz
  • Odpowiedz
@MATiASSek: przeciez napisalem, ze kazdy dobiera pod siebie, dla mnie jest idealne takie moto, bo jezdze glownie A i S, nigdzie swojego zdania nie narzucam, nie wiem gdzie Ty widzisz problem. Nad zzr sie zastanawialem, ale niestety raz, ze byl 20k drozszy a dwa, ze do dupy malowania ma wg mnie - placic ponad 70k, zeby byc jezdzaca reklama monstera to dla mnie przesada.

W sumie hayka nadal jest produkowana,
  • Odpowiedz
@MATiASSek: to ostatni rok kiedy ZZR1400 jest dostępny w krajach Unii Europejskiej - od przyszłego roku podzieli los Hayki i będzie dostępny, ale nie u nas
@kefas_safek: ja dwa miesiące temu zdecydowałem się na ZZR1400 i nie żałuję :) i nie jest to jeżdżąca reklama monstera, bo nigdzie nie ma logo monstera. A że zielony? Przecież to kawa, to musi być zielona :p
  • Odpowiedz
@cajar: w sumie się zastanawiałem po co oni go trzymają - mają h2r w wersji sx chyba i jest duzo fajniejsze imo... Tylko ze drogie toto jak cholera. A co do ZZRa to ten czarny z zielonymi paskami mi sie tak z monsterem mocno kojarzyl, ze az nie kupiłem :) po prostu przegrali malowaniami bo zielony mi nie podchodzi a czarny z zielonym tym bardziej
  • Odpowiedz
@kefas_safek: H2 SX SE+ kosztuje około 115k, więc pomimo że jest to niejako następca ZZRa to cena zupełnie inna. Bardzo mi się podoba to H2 ale cena zupełnie poza moim budżetem
  • Odpowiedz