Wpis z mikrobloga

@kefas_safek do tego motocykla trzeba dojzec. Ja dojzalem, czekam na fundusze i oby ie z wieksza moca. Przejechalem sie raz i bylem zdumiony lekkoscia o porecznoscia Hayki. Jest zajebista.
do tego motocykla trzeba dojzec.


@Dymass: chyba nigdy nie słyszałem, żeby ktoś mówił z sensem o dojżewaniu do czegoś xD Zawsze to po prostu racjonalizowanie sobie swoich własnych wyborów, moja racja jest najmojsza, tylko nie od razu każdy o tym wie, trzeba do niej dojrzeć.
Z resztą parę lat temu więcej moich znajomych jarało się Hayabusą, bo moc i Vmax mocniej działały na małolata bez doświadczenia, dlatego gadanie o dojrzewaniu śmieszy
@shroon: no na pierwszy motocykl chyba nikt rozsądny jej nie poleci, ale lista motocykli, które odradzałbym bez doświadczenia nie jest taka krótka.
To bardziej kwestia tego czy dużo motocyklistów wzdycha do Hayabusy, tylko nie czuje się dostatecznie pewnie, czy jednak nawet jak mają doświadczenie to część stwierdza, że to motocykl dla nich, kupują sobie go i nim jeżdżą zadowoleni, w tym czasie inna część że mogliby ją kupić, ale lepiej będzie
@HetmanPolnyKoronny chodzi mi o design, bo jest dyskusyjny, ale jak usiadziesz to juz nie ma alternatyw. Moc i przyspieszenie, pozycja za kierownica sprawia, ze to swietny motocyklmdo szybkiej turystyki ( ͡° ͜ʖ ͡°) no jest brzydki, ale zajebisty.
@Dymass: design jak dla mnie wcale nie jest zły, może widać, że to już nie jest najnowszy motocykl, widać że to raczej nie waży poniżej 200, ale wcale mnie to nie odrzuca. Bardziej to, że uprawiam mało szybkiej turystyki, więcej jeżdżę wokół komina, szczególnie jeszcze przed wirusem śmigałem więcej po mieście i raczej po bliższej okolicy niż dalszej.