Wpis z mikrobloga

No elcio, dawno nie pisałem, miałem dużo pracy i stresy z #!$%@? autem itp, no #!$%@?, do rzeczy. Tydzień temu w niedzielę znów spotkałem Pitera, miejsce standardowe. Miałem akurat chwilę luzu to pogadaliśmy z 15 minut. Podobno #przemcel ma iluś tam komorników, do Pitera się odezwał, bo był 10 dzień miesiąca i Piter wtedy ma wypłatę xD ogólnie Przemas odzywa się do niego tylko jeśli Piter ma akurat wypłatę. Z resztą rodziny kontaktu brak. Opowiedziałem Piterowi co odjaniepawla Maestro, że chodzi do WitJ często itp, Piter pytał co to za miejsce, tłumaczyłem mu itp. Tak doszliśmy do tematu alkoholu i Piter stwierdził, że każde piwo smakuje tak samo więc nie warto kupować nawet tych z średniej półki :p nie pamiętam już dokładnie co tam jeszcze gadaliśmy, ale na musiałem potem już kończyć, Piter powiedział mi swoje nazwisko i że ma go dodać na fejsie i zgadamy się na piwo. Nazwisko zapomniałem więc nie dodałem, a dzisiaj poszedłem po szlugi do auta i akurat przeszedł mi za plecami, szedł do Lidla na Palacza, gdzie podobno pracuje. Przywitałem go serdecznie, spytałem czy nie za zimno mu (godz 13, pełne słońce a on w kurtce xD), powiedział, że nooo trochę za ciepło i nasze drogi się rozeszły. Odrost na grzywie nadal obecny, nawet mu nieźle w nim. #przemcel #drainibratprzemcela #przegryw
  • 7
@Steczny gadam z jego bratem, serio muszę taką rozmowę nagrać żebyście uwierzyli? Spotykam go randomowo bo pracuję w miejscu na jego drodze do pracy i z pracy, ale nie mam zamiaru nagrywać i udostępniać tych rozmów, bo to troszkę podłe. Niedowiarków zapraszam na Krauthofera, wiem o której Piter będzie wracał z pracy.