Wpis z mikrobloga

bądź ulaną lochą

wstaw tylko zdjęcia twarzy na profil na portalu randkowym

facet jest zaskoczony ze umówił się z ulaną lochą

"hehe, sorry, jesteś za gruba dla mnie"

pikaczu.jpg

jak do tego doszło nie wiem

JAK W OGÓLE ŚMIESZ ŚMIEĆ ŚMIECIU PREFERENCJE DOTYCZĄCE MOJEGO WYGLĄDU, MAM PRAWO DO MILOŚCI REEEEEEEEEE


#tinder #logikarozowychpaskow #grubasy ostatni tag może niekoniecznie słyszny, ale w sumie wmawianie sobie ze to nie moja wina i syndrom wyparcia na podobnym poziomie więc jednak #przegryw
justkilling - >bądź ulaną lochą
wstaw tylko zdjęcia twarzy na profil na portalu randk...

źródło: comment_1594972031rPWg1wKx5QBtf17KUNQFtl.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@justkilling: > a ja gardzę ludzmi, którzy świadomie wprowadzają innych w błąd. Ona wiedziała że jest gruba i wiedziała że to źle, bo celowo to ukryła.

@MaciasP: Od kiedy figura gruszki jest jednoznaczna z byciem grubą? Napisała, że ma płaski brzuch, ręce, ale większe dupsko i uda, taki rodzaj figury. Tego ot tak nie zrzucisz. To tak jak facet ma szerokie bary, a ja bym miała o to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ExitMan: to jest książkowy wręcz przykład, mina tego gościa mówi wszystko xD
Nie twierdzę, że babeczka nie jest fajna np z charakteru, ale no to jest już #!$%@? wyższy poziom ściemy.
  • Odpowiedz
@justkilling: tez kiedys tak napisalem jednej dziewczynie, jak jeszcze na studiach bylem. Skads dostala moj numer i mnie naciskala na spotkanie. Umowilem sie z nia w miejscu publicznym i po 20min powiedzialem, ze no sorry, ale mam duzo nauki i musze leciec. Potem wlasnie napisala do mnie co i jak i spytalem sie jej czy moge szczerze. Powiediala, tak, wal smialo. To napisalem to samo, ze myslalem, ze jest ladniejsza
  • Odpowiedz
@obs_ordine: chociażby dlatego że specjalnie ukrywała fakt swojego wyglądu poprzez nie wrzucanie zdjęć sylwetki? Z resztą, gdyby nie była gruba to by nie złapała takiego bólu dupy po stwierdzeniu że jest gruba.
  • Odpowiedz
Nie każdemu muszą się podobać loszki z wielkim sralnikiem ale wyzywanie wszystkich powyżej 50 kg od grubasek to już tylko domena wykopków z piwnicy i 'zawsze śmieszy'


@obs_ordine: na stówę jest ulańcem. Większości z Was się wydaje, że "krągłości są sexy", tylko nie wiecie o jakie krągłości chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ty chciałbyś zeby dziewczyna mówiła Ci ze byłeś za niski, gruby, chudy, miałeś zakola czy #!$%@? wie co jeszcze? Nie trzeba kłamać, mozna nic nie mowic a okazac szacunek


@TonyP: własnie tak jest o wiele lepiej, niż jak ludzie Cię odtrącają i nie wiesz o co chodzi. Każdy pieprzy o szczerości, a tak naprawdę to działa tylko jak mówisz miłe rzeczy. Poza tym smutną prawdę można powiedzieć delikatnie, nie trzeba
  • Odpowiedz
@niebieskieniebo: nie bo ludzie sa różni, ktos moze mieć złe doświadczenia z dzieciństwa bo sie z niego śmiano. Tu jest jeszcze sytuacja, ze idziesz ja randke zawsze znadzieja wiec jak ktoś spuści brutalnie w kiblu osobe ktora jest niepewna siebie to może miec to bardzo negatywne konsekwencje dla niej.

Po prostu komus sie podobamy a komuś nie. Mi sie np podobają dziewczyny z lekką nadwagą a komus absolutnie nie, więc
  • Odpowiedz
Napisała, że ma płaski brzuch, ręce, ale większe dupsko i uda, taki rodzaj figury. T


@obs_ordine: Myślę, że tutaj tkwi klucz- ona napisała. Natomiast obca osoba obiektywnie oceniła ją jako grubą.
  • Odpowiedz
@justkilling: Jak kobiecie ktoś powie, że jest gruba to "HURR DURR FAT SHAMING". Jak facetowi ktoś powie, że jest gruby to ma się cieszyć, że go ktoś "motywuje" XD

Pomijam fakt, że te gruby laski same spluwają na innych grubasów, a śluzują do facetów, którzy potrafią zadbać o swoje BMI. A takie oszukiwanie na zdjęciach to smrut - wiadomo, że każdy na fotach na portalu randkowym wypadnie trochę lepiej, ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Dobrze, że nie stracili za wiele czasu xD

ilona i Robert nie tracili zbyt wiele czasu na internetowe rozmowy. Postanowili, że se spotkają, po niecałych dwóch miesiącach wymiany mailowej
  • Odpowiedz