Wpis z mikrobloga

Jak można być k---a takim wsiurem i jechać gdziekolwiek na wczasy zostawiając po sobie syf? Co roku zjeżdża się elita z całej Polski na Mazury i często można spotkać taki widok na plaży bo się paniczom z żaglówki nie chce wyrzucić tego do jakiegoś kontenera. Co kieruje takimi ludźmi? U siebie też tak syfią? Oczywiście kwiecień i końcówka września kiedy jest ciepło, a turystów praktycznie brak czyściutko wszędzie.

#bekazpodludzi #mazury #wakacje
KiedysMialemFejm - Jak można być k---a takim wsiurem i jechać gdziekolwiek na wczasy ...

źródło: comment_15949637134Q53n2BB1UaGNRYW9gPpiG.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kiedys_Mialem_Fejm: Łażę po Ameryce od 15 lat. Schodziłem tysiące mil po górach i lasach i nigdy nie widziałem czegoś podobnego. Śmiejecie się (wykopki) z murzynów, Meksykiów, hindusów i innych nacji tu mieszkających a poziomem chamstwa wobec natury nie zbliżyli się do Polaka na lata świetlne. Jak tak można k---a? Jak można być tak głupim i takim egoistą?
  • Odpowiedz
  • 0
@R4vPL akurat pływam na Mazurach jako sternik i masę takiego typu ludzi przerobiłem. Całe szczęście zazwyczaj po 3-4 dniach ludziom przechodzi i w końcu wrzucają na luz :)
W życiu bym się nie odnalazł w korpo. Nie dla mnie to.
A co do Januszów to już różnie bywa :p
  • Odpowiedz