Wpis z mikrobloga

Jest to efekt diety węglowodanowej, nieumiejętnego redukowania kalorii i kortyzolu (stresu)

@orzeszty: bzdura, racja, bzdura. masa ludzi jest na high carb i nie ma napompowanych bebzunow, tylko oni sie nie futruja zarciem ponad zapotrzebowanie jak prosiaki
@paziu: Jasne, tylko że to trzeba pilnować, wiele lat miałem wysportowaną sylwetkę na crab ale jak to w życiu coś poszło nie tak, a czym więcej lat tym trudniej to utrzymać. Liczba ludzi otyłych szybko rośnie właśnie ze względu na brak emocjonalnego wglądu w mechanizmy odżywiania.
@orzeszty: liczba ludzi otyłych rośnie, bo za dużo jedzą i z wiekiem robią się bardziej leniwi. fajnie byłoby zwalić winę za bebech na czynniki, które są poza twoim wpływem, no ale niestety tak nie jest. no i tak, michy trzeba pilnować, a jak ktoś nie pilnuje, to i na keto się uleje.
@paziu: To jest, kolego, takie #!$%@? typu "weź się w garść", faktem jest że ludzie nie mają naturalnego mechanizmu kontroli ciągle dostępnego taniego żarcia. Liczba ludzi otyłych zaczęła rosnąć po wprowadzeniu tanich węgli.
Na keto nie muszę walczyć ze spadkiem glukozy i walką o kolejną działkę cukrów jak jakiś ćpun, co znacznie ułatwia kontrolę jedzenia.
Z wiekiem robią się leniwi to bzdura, za młodu nie przejmowałem się czymś takim jak kalorie
Na keto nie muszę walczyć ze spadkiem glukozy i walką o kolejną działkę cukrów jak jakiś ćpun, co znacznie ułatwia kontrolę jedzenia.


@orzeszty: Może zamiast jakichś szarlataństw jak magiczne keto po prostu nawiąż prawidłowe relacje z jedzeniem na przyszłość? xD Tak żebyś nie musiał całe życie #!$%@?ć na keto, unikać wyjść do restauracji czy jedzenia w gościach albo podróżach.

Z wiekiem robią się leniwi to bzdura, za młodu nie przejmowałem się
@XpedobearX: Prawidłowe jedzenie to tłuszcze i mięso a nie jakaś kasza dla krów. Żartuję, jak będzie potrzeba to wejdę na węgle w każdej chwili, serio jakoś nie tęsknie za ziemniakami i kaszą a pitca, restauracje i słodycze to panie od lat nie jadałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Muszę rozprawić się z resztą brzucha, keto powinno załatwić sprawę gładko ;)