Wpis z mikrobloga

Zmobilizujcie chlopaka @arkadiusz-dudzik do debaty, gdyz testosteronu mu nie staje. ;)

podejmujesz sie debaty? Szybciej zgasze cie na "zywo" podczas dyskusji bez mozliwosci gdybania i teoretyzowania na temat biochemii i fizjologii trawienia, wchlaniania skaldnikow regulatorowych przez ludzki organizm. Jak to wyglada w praktyce? Tak, zadaje pytanie i mamy eee, yyy


https://youtu.be/zfLFLvK6_CM?t=5021

https://www.wykop.pl/link/5602861/#comment-79693263

#dieta #dodzo #lchf #mikrokoksy #nauka
  • 6
  • Odpowiedz
Dalej czekam na przedstawienie przez Ciebie kompletnie zbilansowanej diety w omawianej dyskusji (tzw. diety racjonalnej). Przedstawiłem Ci dokładne obliczenia analityczne, o które prosiłeś. Z Twojej strony, po kilkudziesięciu komentarzach brak przedstawienia konkretnej, kompletnej rozpiski diety. Wywiąż się w pierwszej kolejności z przedstawionego Ci zadania. Ja się wywiązałem. Bądź konsekwentny, jeśli wymagasz tego od innych ludzi. Dopóki nie przedstawisz mi takiej rozpiski to nie mam potrzeby prowadzenia z Tobą dalszej dyskusji.

Biorąc pod
  • Odpowiedz
@arkadiusz-dudzik: Debata bedzie na temat B, T, Ww ich wartosci biologicznej i wlasciwosci fizykochemicznych, skladnikow regulatorowych i ich aktywnosci biologicznej oraz susbtancji ograniczajacych obsorpcje, przyswajanie i wykorzystanie oraz przekstalcenienwnaktywne formy w lidzkim organizmoe skladnikow regulatorowych.

Podaje przyklad Mg. ilosc blonnika, fitosteroli, TG o niewlasciwej strukturze WKT (sn-1, sn-2, sn-3) oleje-zmydlanie, szczawianow, fitynianow, brak aminikwasow siarkowych itd.

Powoduje, ze norma na Mg 100mg/1000kcal skutkuje niedoborami owego mineralu w organizmie (choroby ukladu sercowo-naczyniowego), choc na papierze norma jest
NooB1980 - @arkadiusz-dudzik: Debata bedzie na temat B, T, Ww ich wartosci biologiczn...

źródło: comment_1594907701NqyoOY1weOb1ap5f0CBHSu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@NooB1980: Stary, patrz co Ty robisz w dyskusji:

Duzo teorii a za malo praktyki-teoretyk xD


Metody erystyczne (według Schopenhauera):
26. Powiedzieć, że w teorii to ładnie wygląda, ale praktyka pokazuje inaczej. (Jak gdyby teoria czegoś
  • Odpowiedz