Wpis z mikrobloga

Będziemy grubi od kompotu, ale musicie znów się ze mną napić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żelki nie tuczą, pamiętajcie, szczególnie nie tuczą erytrolowe, które niedługo wjadą sa sa sa, no dobra, tak za 3-4 tygodnie, ale wjadą XD obiecuję uczciwiej niż Michał naprawę tagów, to pewne ( ͡º ͜ʖ͡º)

O co biega? ZNOWU DO BIEDRY UDAŁO SIĘ WJECHAĆ, BEZ KONEKSJI, ALE Z FARTEM ( ͡ ͜ʖ ͡) Borówki, rekiny, szczęki, misie mini i kawowe jak ostatnio xD

Poza kompotem przygotowałem moc atrakcji:
1) -20% na żelki malinki
2) TO WSPANIAŁE ROZDAJO #rozdajo dla 5 Mireczków lub Mirabelek biedronkowy zestaw do Paczkomatu ( ͡° ͜ʖ ͡°) WYSTARCZY ZAPLUSOWAĆ
3) Zapiszcie się na erytrolowe na nasz żelkoletter, bo pierwsza partia na pewno tam trafi: http://gusto.pl/newsletter

UWAGA! MAPA BIEDRONEK (tak mniej więcej): https://bit.ly/mapa-biedronek-z-gusto na tym obszarze szukajcie ( ͡ ͜ʖ ͡) Na naszych żelkach jest specjalne #pdk dla Was ( ͡ ͜ʖ ͡) #gusto
ecco - Będziemy grubi od kompotu, ale musicie znów się ze mną napić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żelki...

źródło: comment_1594899123FmXSfq2xwAdXkOhPeYERzL.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
Tak żeby zjeść z 15 zelkow i mieć fazę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pu100stan: Nie trzeba od razu 15 ( ͡° ͜ʖ ͡°) W USA jadłem taką żelkę 1x1cm, ostro trzepie. Niczym ciasteczko, ale inna faza.

Niestety w Polsce niemożliwe, inaczej to ma się w spożywce niż przy 0.2% THC dopuszczalnego w suszu. Nie może tam być prawie w ogóle THC (praktycznie
  • Odpowiedz
@pu100stan: Nie wiem jak jest w alkoholach. Imo jeśli na rynku obecnie nie ma takiego produktu to sądzę, że to przez przepisy bo od kilku lat jest totalny zalew wszelkiej spożywki na fali CBD.
  • Odpowiedz
@ecco: Przy następnych partiach zmieńcie tło i/lub powiększcie kod kreskowy. U mnie w biedrze kasjerka wklepywała ręcznie. A poza tym borówkowe spoko.
  • Odpowiedz
@ecco: Mam 2 pytania:
- czy opłaca się biedra? Był to skok milowy dla firmy?
- czy to prawda, ze żelki to jedne z bardziej rakotwórczych słodyczy? W moich kręgach panuje taki mit, matki nie kupują dzieciom. Słusznie?
  • Odpowiedz
O co biega? ZNOWU DO BIEDRY UDAŁO SIĘ WJECHAĆ, BEZ KONEKSJI, ALE Z FARTEM ( ͡ ͜ʖ ͡) Borówki, rekiny, szczęki, misie mini i kawowe jak ostatnio xD


@ecco:
Erytrolowe to te, które dają efekt turbo-przeczyszczenia?
  • Odpowiedz