Wpis z mikrobloga

No to policzmy. Zakładając 8 godzin i 180 kg. Od tego trzeba odliczyć godzinę na przerwę, podmianę/opróżnienie pojemnika, przesunięcie drabiny i tym podobne. Zostaje 7 godzin.
Kilogram w nieco ponad dwie minuty? Przyjmując 4 gramy na owoc, to daje nam 250 wiśni na kilogram., 125 wiśni na minutę.... zerwałeś 2 wiśnie na sekundę?
Szatan nie pracownik :)
jak masz socjal czyli kade za darmo to jak rybek moze dzialac? Lepiej na dupie za moje pieniadze lezec niz isc do pracy.


@Lorne: Pomijam to, chodzi mi o samą zasadę, że zamiast (jak zapewniają) podnieść stawki, wolny rynek zweryfikuje nieuczciwych pracodawców i inne tego typu bzdury, lecą z płaczem bo ktoś im odmówił.

Jak by nie było, w tej konkretnej sytuacji socjalu to po odmowie jak by się ten gość
@Soojin21: Jest możliwe. Jak najbardziej. I na luzaku.
Nie mam sadu produkcyjnego, a zwykłą działeczkę i rządek węgierskiej, niskopiennej odmiany wiśni. Bez sprężania, z browarkiem w łapce, pilnowaniem grilla, bajerą z sąsiadem z czterech drzewek zebrałem 30 kilo wiśni w dwie godziny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@

@n1cod3 a ile byś chciał za pracę, która jest w stanie robić każdy, kto ma dwie ręce i dwie nogi? W głowach niektórych jebko, ze chcielibyście 7-8zl za takie coś xD

@Leshak:

Tyle za ile się ktoś zgodzi. A wychodzi taki koleś i płacze, że plebs nie chcę #!$%@?ć za 1.80
@Partyzant91: Wiesz, za 5zł też by się pewnie wiele osób zgodziło, co nie zmienia faktu, że jest to nieopłącalne i przesadzone. Idąc tym tokiem rozumowania niech każdy zarabia po 40zł/H "bo za tyle się zgodzą, więc jest to opłącalne" :)