Wpis z mikrobloga

@kolo8998: Kumpel zrobił, ale kopał tylko na etacie w Januszexie właśnie. Ponoć nie było źle, ale zrobił C+E i przesiadł się na konia i jeździ po Europie.
Aczkolwiek jeśli masz na inwestycję we własną koparkę i jako taki warsztat, żeby z byle pierdołą nie latać po mechanikach to całkiem myślę spoko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kolo8998: C+E pewniejsze. Nikt nie każe Ci jeździć po Europie. Możesz być codziennie w domu i jeździć np na wywrotce, gruszce czy beczce. Kumpel jeździ na gruszce, robota od poniedziałku do piątku (soboty premiowane). Co miesiąc mu wpada 4800zl-5400zl do ręki. Tylko wiadomo, nic na już. On sam jeździł po Pl zestawem codziennie szukając oferty pracy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bin_Laden: aktualnie jeżdżę autobusami w Wawie w Mza i mam troszkę mniej niż mówisz 4-4,5 na rękę, ale dobija mnie tryb pracy tj. wczesne wstawanie, długie zmiany, albo późno kończę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WujekMalysz11: z wykształcenia jestem muzykiem więc blisko zarządzania :P ale pracowałem w swoim zawodzie 6 lat w orkiestrze symfonicznej, ale ze względu na kontuzję warg ( ͡° ͜ʖ ͡°) musiałem się przebranżowić ( ͡° ʖ̯ ͡°)