Wpis z mikrobloga

Hej #wielkopolska #poznan czy w Kolejach Wielkopolskich są jakiekolwiek sensowne zniżki handlowe? W porównaniu z innymi przewoźnikami regionalnymi to troszku bieda, chyba że gdzieś na stronie KW jest to mocno skitrane, no ale przeszukałem chyba wszystko i nie widzę.
Jadę sobie za dwa tygodnie w sobotę z Poznania do Wolsztyna i z powrotem i wynika z tego, że muszę kupić dwa normalne po 18,30, bo tańszej opcji nie ma. :/
#pociagi #kolej #kolejewielkopolskie #pkp
  • 10
@TeslaX: Też ostatnio zagłębiłam się w temat Kolei Wielkopolskich, bo czeka mnie trochę jeżdżenia i w porównaniu do Kolei Śląskich, gdzie np. w weekendy są tańsze bilety albo bilety 6/12/24-godzinne, jest naprawdę słabo ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zawsze można skorzystać z oferty PolRedżio i jeździć na turystycznym albo RegioKarnecie, no ale to na dłuższe podróże.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TeslaX: czaję. No niestety ale faktem jest, że tu aż takiej dobrej oferty biletowej nie ma. Przy tym ja na ten moment i tak nie korzystam z innych jak przejazdów pracowniczych lub darmowych w ramach aglomeracji. Jak jedziesz z kimś kto ma zniżkę to może dogadaj się na bilet Ty i raz,,dwa,trzy.