Wpis z mikrobloga

@Vastusia: jak bym był uczuciowo piczko kaleka to może bym się ucieszył. Ale, że jestem facet, to cieszył bym się z czegoś praktycznego,czegoś nawiązującego do hobby może...
  • Odpowiedz
@Vastusia: do tego, ze takie #!$%@? robi sie w szkole sredniej, czasie pierwszego zakochania i slodko-pierdzacej klotni kto kogo kocha bardziej. Cringe.
Wlasnie to jest problem osob takich jak ty- rocznica poznania, zwiazku, pierwszego kleksa, drugiego kleksa, pierwszych wakacji, trzeciego kleksa itd
Nie męcz niebieskiego nadmiarem zbednych informacji. Dla facetow liczy sie kiedy Ci sie oswiadczyl, kiedy slub i twoje urodziny. Finito.
O reszte i tak bedzie pytac Ciebie, takie jest
  • Odpowiedz
@Vastusia: kiedyś widziałam jakirś fajne zdjęcie: duży plakat z powodami za którego się kocha partnera i powklejane w to wafelki i inne słodycze. 2 w jednym: romantyczne wyznanie miłości (skoro koniecznie musi być) i góra węglowodanów.
  • Odpowiedz
@Vastusia: jestem kobietą, ale też bym się nie cieszyła z takiego prezentu. W ramach dodatku możesz napisać w formie listu-mini książeczki te słowa i cytaty jako dodatek do prezentu głównego, ale jak ktoś napisał wyżej jak się nie ma naście lat to takie rzeczy są słabe szczególnie w formie dziesiątek małych karteczek. Zrób z tego jeden list lub "książeczkę" przyozdobioną ręcznie do prezentu. Słoik ani ładny, ani poręczny. Książeczka nawet będzie
  • Odpowiedz