Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Do znalezienia dziewczyny trzeba być 9/10 albo chodzić na domówki i znać mnóstwo osób? Moja morda nie jest tragiczna, ale na Tindera czy inne portale się nie nadaje, nie kręci mnie chlanie na imprezach, więc na nie nie chodzę, zagadywanie na ulicy jest dziwne, a dupy ze swojej grupy się nie bierze. Chodzenie do szkoły tańca czy na inne podobne zajęcia tylko po to żeby poznać dziewczynę to pajacerka, nie mam ochoty udawać że tańczenie z obcą osobą to coś czego mi brakowało w życiu xD
Gdzie wy się do cholery poznajecie? #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f0f37a5e270c575295b98ca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[================........................] 40% (95zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 14
OP: @robertx: wiele razy to słyszałem, ciężko przebywać ze swoją ex w tym samym otoczeniu. Ja sam się boję zagadać do różówej z którą chodzę do klasy
@Jencus: możesz mi wysłać w prywatnej wiadomości, zobaczę czy wyglądam gorzej xD
@InterferonAlfa_STG: czy napisałem że nic mnie nie kręci? Jestem jeszcze młody, w moim wieku mało kto ma hobby któremu oddaje cały swój czas
@Daktyl92: to masz farta cumplu,