Wpis z mikrobloga

@therifler: Jak stać Cię na Audi RS5 to stać Cię na koszty napraw i eksploatacji ( ͡º ͜ʖ͡º) jeśli stać Cię tylko na jedno to nie bierz, proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Ale tyle co #!$%@? to twoje ( )
@therifler: jesteś gotowy na serwis takiego potwora? Każdy dopisek RS w Audi to po prostu fortuna na eksploatację. Jeśli masz budżet to nie zastanawiałeś się nad BMW M3? No i RS5 to rocznikowo model B8, trochę już wygląda starzej niż najnowsze wozy.. Sam mam A5 8T i brakuje mi czegoś nowocześniejszego.
@razdwarazdwa: Ja po prostu nie chcę 2x zwyżki na ubezpieczenie to raz. A dwa, kierowcy bardzo małej wsi mają straszną opinię i nie zamierzam dołączać do tego #!$%@?.

@xbednar: Mało się nie zesrałem na myśl o tym. Sprawdziłem, ten akurat nie ma ceramicznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@therifler: jako daily? to trochę kieszeń trzeba mieć głęboką.. jeśli planujesz parę razy w okresie np. letnim pojeździć to nie powinno być tragedii.. zawsze to odrodczenie napraw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak stać Cię na Audi RS5 to stać Cię na koszty napraw i eksploatacji ( ͡º ͜ʖ͡º)


@rozowarulez: ludzi stać na porsche cayenne za 30k ale na naprawę niebardzo, więc
no nie stać ale stać na zakup.. #!$%@? co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PeterFile: w sumie nie, normalka przy takich produktach XD Jeśli stać Cię było na zakup Cayenne za 30k, ale zjadł Cię serwis, ubezpieczenie czy spalanie, to nie było stać Cię na Cayenne za 30k :P

od kiedy taki samochód można za 30k kupić?


@therifler: od dwóch lat mniej więcej. Pamiętaj, że pierwsze Cayenne