Wpis z mikrobloga

Jak mielibyście wybór przed narodzeniem, to którą płeć byście wybrali?
#ankieta #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #kiciochpyta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz oszty - Jak mielibyście wybór przed narodzeniem, to którą płeć byście wybrali?
#anki...
źródło: comment_159480373556XfkEjvULMD7suCN6gd7t.jpg

Gdybyście mogli wybrać swoją płeć przed narodzinami:

  • jestem facetem wybrałbym faceta 57.7% (911)
  • jestem facetem wybrałbym babke 25.5% (402)
  • jestem babką wybrałabym babkę 5.3% (84)
  • jestem babką wybrałabym faceta 7.3% (115)
  • inne/sprawdzam/nie robi mi to różnicy 4.2% (66)

Oddanych głosów: 1578

  • 61
@Porucznik_Blaze: lepiej być ładnym, niezależnie od płci. niebiescy myślą, że hohoho różowe są wyrywane na ulicy a prawda jest taka, że nawet te ładne są zaczepiane dość rzadko, a częściej przez zboczeńców i meneli, budowlańców z obleśnymi tekstami. Brzydka dziewczyna nie doświadczy atencji, nie ma po co zakładać instagramów czy tinderów. A na wykopie to baby mają już w ogóle przesrane więc co to za argument xD
Brzydka dziewczyna nie doświadczy atencji


@oszty: Załóż tindera i wrzuć 3 selfie swojej buźki, bez przygotowania, bez specjalnego upiększania, takie jak wyglądasz na co dzień. Przesuwaj w prawo powiedzmy co 4 profil męski. Napisz kiedy zbierzesz 100 par, śmiem twierdzić że najpóźniej przed końcem tego tygodnia.
@Porucznik_Blaze: pomyśl jeszcze o tym, że jak zaciążysz to masz masakrę, nawet jeśli nie chcesz dziecka to w pl nie ma dostępu do antykoncepcji awaryjnej od ręki ani do aborcji, oprócz bólu porodu i miliona niedogodności często poród wiąże się np. z żylakami, nietrzymaniem moczu do końca życia, rozstępami, cellulitem, czasem można sobie uszkodzić wzrok, stopy zmieniają rozmiar, cała ty zmieniasz rozmiar o 10 kg które nie zawsze da sie zrzucić,
@Porucznik_Blaze w sumie to ja nie mam zamiaru się wykłócać o cokolwiek. Wydaje mi się, że masz trochę #!$%@? koleżanki, sorki, ale mnie nikt nigdy po pleckach nie klepał, zawsze radzę sobie sama, ale wiem, że mogę liczyć na pomoc niebieskiego lub przyjaciół czy rodziny. Wiem, że mając cycki jest nam łatwiej, ale ja doceniam u Was to, że wiecie więcej od nas jeśli chodzi o praktyczne rzeczy. Ja mogę chodzić do
@oszty facet ma lepiej, jest większy, może dużo zjeść, jak zje dużo to jest męski, nie musi się odchudzać ino trochę pobiegać czy na silowni powyciskac, łatwiej mu utrzymać bodyfat poniżej 20% a tak wygląda spoko nawet przy 110 kilo wagi, może sikać na stojąca, może robić karierę i nikt mu nie powie że przez dupę, może wypić piwo i wysikać się siusiakiem, nie musi się malować, nie musi się stroić, czyste
@Porucznik_Blaze: po przeczytaniu Twojego komentarza naszła mnie refleksja:

- Większość osobników płci przeciwnej uważa że jesteś nieatrakcyjny.


Pewnie tak jest - sam uważam się za co najwyżej przeciętnego z wyglądu, który może się komuś spodobać, ale nie ma ogromnego powodzenia

- Na co dzień nie masz spojrzeń od kobiet, uśmiechów, kurtuazji, zaczepek, obczajania cię i wszelkiego innego spermiarstwa i flirtowania jakiego doświadcza przeciętna kobieta od facetów. Jako facet jesteś PRAKTYCZNIE NIEWIDZIALNY.