Wpis z mikrobloga

Mirabelki & Miercy,

Mam do sprzedania, w dobre ręce, zegarek Orient Bambino drugiej generacji, wersja 3.

Zegarek kupiłem, ze sklepu Creation Watches w 2018, i dobrze mi służył przez te dwa lata. Kupiłem go za około 450zł. Sam mechanizm nadal działa prawidłowo. Zdarzają się przesunięcia kilkuminutowe, ale to chyba normalne przy automatach. Przykładowy link do sklepu --> https://www.creationwatches.com/products/orient-watches-252/orient-2nd-generation-bambino-version-3-classic-automatic-fac0000ew0-ac0000ew-mens-watch-11083.html?currency=USD

Niestety są na nim wydoczne ślady użytkowania:
- Małe rysy na szkle, których nie udało mi się uchwycić na zdjęciach, ale zaznaczyłem te miejsca gdzie występują. Są bardzo małe i przy pierwszym spojrzeniu można je pominąć.
- Pasek ok, ale pewnie do wymiany.
- Z tyłu gołym okiem widoczne zarysowania.

Mając na uwadze jego stan i początkową cenę może ktoś będzie zainteresowany kupnem za powiedzmy 230zł + koszt przesyłki? Chętnie wyśle wszystko paczkomatem.

Osobę zainteresowaną proszę o komentarz. Kto pierwszy ten lepszy!

Uprzedzając pytania:
- Zegarek i książeczki przyszły do mnie bez oryginalnego opakowania.
- Nie odpowiadam na priv w tej sprawie. Chcę być fair w stosunku do wszystkich i jeżeli ktoś na priv zaproponuję cenę wyższą, ale w komentarzu ktoś już się zadeklarował za te 230zł to pozostajemy przy 230zł.
- Niestety nie mam potwierdzenia, że kupiłem go z Creation Watches. Faktura gdzieś przepadła w mailach :( mam jedynie screenshota z ich strony potwierdzającego zakup.

Więcej zdjęć w komentarzu.

#zegarki
Blein - Mirabelki & Miercy,

Mam do sprzedania, w dobre ręce, zegarek Orient Bambin...

źródło: comment_1594803298GECjq6mKGs72ylePTKcAR4.jpg

Pobierz
  • 7
@Kwiatsloneczny: Używam na zmianę kwarcowego i automata. Obecnie wygodniej mi używać kwarca. Jednak automat trzeba albo nosić prawie codziennie albo wkładać go w rotomat, aby mechanizm pracował jak należy.