Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 684
#tvpis #bekazpisu
Przecież to jest jakaś żenada. Ręce opadają jak niski poziom ma tvp i kopie w dół cały czas.
Tvp wyśmiewa agore że wzięli pieniądze, tylko pamiętajmy, że ich największy zyski to kina. A rząd zamknął kina! I teraz z dumą mogą napisać tytuł że Agora wzięła pieniądze rządowe. I nie są to pieniądze rządowe tylko moje, wasze i wszystkich podatników.
rutkins - #tvpis #bekazpisu
Przecież to jest jakaś żenada. Ręce opadają jak niski poz...

źródło: comment_1594800262aI2JMc8t1Z4LQv1dJdtSkD.jpg

Pobierz
  • 27
@rutkins: biorę 1000+ co miesiąc.
Nie dlatego, że jestem biedny
Nie dlatego, że uważam, że mi się należy albo dlatego, że mamy wspaniałomyślny rząd.

Biorę 1000+ i każdą złotówkę, którą mi dadzą po to, żeby ten burdel pisowski #!$%@?ć finansowo.
@SavageMountain: Z kolei twój idiotyzm wymyka się wszelkim formom językowym, skoro nie rozumiesz, że zamrożenie biznesu wynikało ze stanu wyższej konieczności spowodowanego pandemią i każdy, kto prowadzi biznes musi się liczyć z tym, że zaistnieją zdarzenia, które spowodują spadek lub nawet zanik obrotów. To się nazywa ryzyko gospodarcze. Przedsiębiorca prowadząc działalność gospodarczą zgarnia cały zysk, ale musi się też liczyć z ryzykiem straty. I właśnie dlatego dużo bardziej sprawiedliwym jest wypłacanie
@SavageMountain: Przestałeś czytać bo jesteś moronem, który nie potrafi połączyć trzech faktów na krzyż, tzn. (1) rocznej wysokości świadczenia z 500+ na jedno dziecko (2) wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę oraz (3) stopy bezrobocia. Ale czego chcieć od "bogacza", który pyta o mieszkania na Białołęce i w Wawrze.
@Tapporauta:

nikt nie ma bólu dupy o to że ktoś bierze 500+, ale o to że bierze go, a nic nie dokłada do worka ¯_(ツ)_/¯


To jest jedna z najgłupszych tez propagandowych, jakie powstały w ostatnim dwudziestoleciu.