Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 684
#tvpis #bekazpisu
Przecież to jest jakaś żenada. Ręce opadają jak niski poziom ma tvp i kopie w dół cały czas.
Tvp wyśmiewa agore że wzięli pieniądze, tylko pamiętajmy, że ich największy zyski to kina. A rząd zamknął kina! I teraz z dumą mogą napisać tytuł że Agora wzięła pieniądze rządowe. I nie są to pieniądze rządowe tylko moje, wasze i wszystkich podatników.
rutkins - #tvpis #bekazpisu
Przecież to jest jakaś żenada. Ręce opadają jak niski poz...

źródło: comment_1594800262aI2JMc8t1Z4LQv1dJdtSkD.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@rutkins: Przecież to oczywiste, że bierze się każdą możliwą kasę jaką rząd tylko chce nam dać, nawet jeśli nie jest nam niezbędna, żeby utrzymać firmę. Gdyby nie to, że co miesiąc płacę w uj podatków i zusów i widzę że #!$%@? z tego mam, to może bym się dwa razy zastanowił, czy faktycznie muszę wziąć tą kasę.
  • Odpowiedz
@rutkins: wytykanie komuś pobierania należnych świadczeń przy jednoczesnej nielojalności pobierającego wobec rządu, dość jednoznacznie świadczy o przekonaniu wytykającego że świadczenie ma być łapówką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rutkins: biorę 1000+ co miesiąc.
Nie dlatego, że jestem biedny
Nie dlatego, że uważam, że mi się należy albo dlatego, że mamy wspaniałomyślny rząd.

Biorę 1000+ i każdą złotówkę, którą mi dadzą po to, żeby ten burdel pisowski #!$%@?ć finansowo.
  • Odpowiedz
@rutkins: Logika neuropków:

ludzie biorą 500+ od państwa ? - skandal! Rozdawnictwo! Kradno moje piniondze!

wielka korporacja medialna - spółka publiczna, prowadząca biznes na własne ryzyko, bierze od państwa kilkadziesiąt milionów? - no przecież im się NALEŻY

XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rutkins: a córka Tuska wzięła 500+ ! Jak nisko może TVP upaść, jak co dzień przekraczają granice żenady
  • Odpowiedz
@SavageMountain: Z kolei twój idiotyzm wymyka się wszelkim formom językowym, skoro nie rozumiesz, że zamrożenie biznesu wynikało ze stanu wyższej konieczności spowodowanego pandemią i każdy, kto prowadzi biznes musi się liczyć z tym, że zaistnieją zdarzenia, które spowodują spadek lub nawet zanik obrotów. To się nazywa ryzyko gospodarcze. Przedsiębiorca prowadząc działalność gospodarczą zgarnia cały zysk, ale musi się też liczyć z ryzykiem straty. I właśnie dlatego dużo bardziej sprawiedliwym jest
  • Odpowiedz
@SavageMountain: Przestałeś czytać bo jesteś moronem, który nie potrafi połączyć trzech faktów na krzyż, tzn. (1) rocznej wysokości świadczenia z 500+ na jedno dziecko (2) wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę oraz (3) stopy bezrobocia. Ale czego chcieć od "bogacza", który pyta o mieszkania na Białołęce i w Wawrze.
  • Odpowiedz
@Tapporauta:

nikt nie ma bólu dupy o to że ktoś bierze 500+, ale o to że bierze go, a nic nie dokłada do worka ¯_(ツ)_/¯


To jest jedna z najgłupszych tez propagandowych, jakie powstały w ostatnim dwudziestoleciu.
  • Odpowiedz