Wpis z mikrobloga

Po dwóch tygodniach Decathlon ostatecznie musiał anulować moje zamówienie na rower, który zamówiłem, bo rzekomo przyszedł uszkodzony i musiał pójść na destrukcję.

Dostałem jednak voucher na kolejne zakupy, więc mimo tej niezbyt sympatycznej sytuacji postanowiłem zakupić inny rower.

I teraz rowerowe Mirki, muszę Was prosić o radę - który rower?

1. AM 100S 29" za 6,5k
2. XC 100 S 29" Eagle za 5,3k

Jedyna różnica jakiej się dopatrzyłem w tych rowerach, to to że ten droższy nie ma blokady dampera manetką na kierownicy oraz że jego rama jest kompatybilna tylko z kołami 29 cali, natomiast w tym tańszym można dołożyć koła 27.5" i 27.5+". Czy warto jednak dopłacić do tego droższego roweru 1300 złotych?

#rower #decathlon #rockrider
  • 4
Jedyna różnica jakiej się dopatrzyłem w tych rowerach, to to że ten droższy nie ma blokady dampera manetką na kierownicy oraz że jego rama jest kompatybilna tylko z kołami 29 cali


@Viarus_: To przeczytaj opisy jeszcze raz, albo ze 3 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To kompletnie 2 różne rowery na innych ramach i częściach
Droższy jest do All Mountain, kąt główki 66°, zawieszenie 150
@Zabi96 dzięki za rzeczową odpowiedź! Ogółem rowerem chciałbym jeździć w jakimś terenie, mam trochę lasów i pól obok siebie. Oprócz tego chciałbym też go zabierać w góry. Ale, jak patrzę na stronie deca, to tylko ten droższy jest dostępny w moim rozmiarze ( ͡° ʖ̯ ͡°)