Wpis z mikrobloga

Witam kupuję swój pierwszy samochód. Nie chcę jakiegoś nowego auta tylko takie fajne do pojeżdzenia.
Szukam do 6k plus 2k zeby wlozyc.
Znalazłem coś takiego. https://www.otomoto.pl/oferta/mitsubishi-galant-mitsubishi-galant-2-0-133km-2002r-sedan-elegance-zadbany-ID6DbtIC.html#gallery-open Z tego co wiem japończyki ponoć dobre.
Mam pytania jeżeli ktoś się zna.
Jak z rdzą w tym modelu.
Czy silnik jest dobry i pokręci się jeszcze z 200k?
Koszt utrzymiania czyli co sie najszczesciej psuje co warto wymienic itp itd
Jak ktoś ma coś do dodania to będę wdzięczny.
#motoryzacja #mechanikasamochodowa #mitsubishi #otomoto #samochody
  • 14
@Spodniegdziekupic: Auto zajebiste osobiście uważam bo jestem zakochany w tej linii. Uważaj na przednie kielichy(bolączka tego modelu, rdzewieją jak #!$%@?) no i ogólnie na podłogę. Jak ktoś już kielichy tam zrobił to masz problem z głowy. Odnośnie silnika ciężko mi powiedzieć, ja się zbeiram do zakupu galanta ale tylko i wyłącznie z V6 2.5 bo zajebiście z gazem współpracuję B)
Obejrzyj sobie film kickstera na temat galanta, mówi troche mądrych rzeczy
@wxx71: mi sie podoba to autko, ale nie wiem jak stoja inne cenowo. Ogolnie to sa male szanse, ze akurat Ci silnik jebnie to takie gadanie. Jak zawieszenie sie trzyma, jezdzi rowno, blacha jest nawet ok to bierz za 5km, sprawdz blache silnik i sie przejedz. I tez nie polecam jezdzic po takie auta dalej niz 30km bo sie nie oplaca
@Spodniegdziekupic: auto zajebiste poza rdza, szczegolnie kielichy, nadkola i progi, dobrze tez sprawdzic zawias (wielowahacz). Silnik to jedna z najbardziej udanych jednostek ever 4g63 nie do zajechania, u mnie w rodzinie jest taki co z lpg ma juz ponad 200k i nic z nim sie nie dzieje (ponad 400k total) , przy dynamicznej jezdzie. Samochod nietuzinkowy, bardziej na trase niz miasto.