Wpis z mikrobloga

#pracbaza #logikarozowychpaskow #dieta #heheszki
Babki z pracy mnie pytały co zrobiłem, że tak szybko schudłem i poprawiłem sylwetkę xD
Ćwiczę dzień w dzień po 3 godziny od 3 miechów.
Powiedziałem im, że na chińskim internecie znalazłem super sposób ale żeby się z nikim tym nie dzieliły bo dużo trudu mnie kosztowało znalezienie tych informacji:

Otóż sposób na moją przemianę wyglądał tak "3 razy dziennie piłem tajemniczą miksturę, która polegała na zalaniu 5 kostek lodu przegotowaną ciepłą wodą w postaci 200 ml, ta mikstura sprawia, że nasz metabolizm i organizm szaleje, przez co 24/7 cały czas trawimy"

Dzisiaj babka do mnie przychodzi i mówi, że chyba coś robi nie tak bo od miesiąca piję tak wodę i nieschudła ani kilograma.

  • 44
  • Odpowiedz
@kodecss:
Wczoraj byłem w Kauflandzie i kupiłem 5 kilogramowe opakowanie pedigree-pal dla psa.
Stojąc w kolejce do kasy kobieta za mną zapytała, czy mam psa.
Co za niedorzeczne pytanie pomyślałem...
Odwróciłem się i mówię do ciekawskiej baby:
- Nie proszę Pani, kupiłem to żarcie dla siebie, jest pewna dieta którą kiedyś zastosowałem i dzięki niej schudłem 20 kg i teraz zamierzam do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kodecss: musisz być kozak jak #!$%@? regularnie tyle sportu... Swoją drogą na siłownię na którą chodziłam uczęszczała babka która nawalala po 1h orbitreka co trening i jedyne czego się od tego dorobiła to garba XD
  • Odpowiedz
@gaaraddz efekt jojo jest jak stosujesz jakieś #!$%@? diety dukana i tracisz w 2 tygodnie 10 kilo a nie jak jesteś aktywny fizycznie i po prostu spalasz więcej niż przyjmujesz w ciągu dnia. Poza tym skąd wiesz, że przy okazji6nie trzyma michy?
  • Odpowiedz
@paganhuragan jak masz deficyt i dużą aktywność a potem skończysz z aktywnością i dieta to masz efekt jojo, nie musi być jakaś #!$%@? dieta :) ale ja mówiłem o tym co prawdopodobnie uważają komentujący, jak dla mnie to może OP ćwiczyć i 6h dziennie jak lubi i ma czas
  • Odpowiedz