Wpis z mikrobloga

Co za przypadek. Andrzej Duda zdobył 100% głosów w 52 obwodach. Zupełnie przypadkiem niemal wszystkie te obwody to Domy Opieki Społecznej, Zakłady Opiekuńczo-Lecznicze itp.
Dla zainteresowanych sporo takich smaczków można znaleźć w opublikowanych arkuszach.

https://wybory.gov.pl/prezydent20200628/pl/dane_w_arkuszach?fbclid=IwAR3iAyBDfCwTnvOTAHyIecZbLmnbMooKFGo_G_fEz-m7ZrvgDN0FG3AAqfw

#neuropa #wybory #polityka
Pobierz TimeyWimey - Co za przypadek. Andrzej Duda zdobył 100% głosów w 52 obwodach. Zupełnie...
źródło: comment_1594739503D4hEdz7ISSPBrrlIREfvPe.jpg
  • 44
@TimeyWimey: No nie jestem do tego przekonany, musiałbyś porozmawiać ztymi ludźmi a raczej szerszą grupą i raczej wyciągnąłbyś podobny wniosek do mojego więc te 100 % jest realne. Tym bardziej że jak to mówią to jest właśnie ten żelazny elektorat. Kościół jest za pisem a w większości ludzi tym bardziej starszych, schorowanych z domów opieki też. Jak widać jest tu jakaś korelacja. Po drugie Trzaskowski wywodzi się z PO a jak
@TimeyWimey: brat mojej matki jest w takim domu i mowila ze normalnie wbijal jakis typ od pisu i agitowal do ludzi tam nie wiem co dokladnie mowil ale pewnie o 500 plus dla niepelnosprawnych no i zgaduje ze odwiedzaja kazdy taki dom i glosow łącznie zebrali jak za jakies spore miasto
@TimeyWimey: pozwól że wytłumaczę dlaczego w takich miejscach dla PIS jest taki wynik i czemu generalnie niepełnosprawni głosują na PIS.
Po pierwsze - wszelkie te domy bądź inne instytucje pomagające niepełnosprawnym jest pod skrzydłami kościoła (o dziwo nie ma ani jednej pod skrzydłami lgbt ( )) - księża, zakonnice itp. uczestniczą w życiu takich osób praktycznie od początku do końca.
po drugie- takie osoby
Nie jest to jakaś duża skala i to raczej oddolne inicjatywy sympatyków, a nie zorganizowane na wyższym szczeblu akcje, ale takie rzeczy się dzieją.


@ppiasq: kluby gazety polskiej, mowi to panu cos?
@Iudex: Moja też. Mam dokładnie takie same relacje. Powiedziała jeszcze, że po tym, co widziała, jak wygląda tam "głosowanie" - zwątpiła w demokrację. Od lat tak jest i nikt nic z tym nie robi.