Wpis z mikrobloga

Co za przypadek. Andrzej Duda zdobył 100% głosów w 52 obwodach. Zupełnie przypadkiem niemal wszystkie te obwody to Domy Opieki Społecznej, Zakłady Opiekuńczo-Lecznicze itp.
Dla zainteresowanych sporo takich smaczków można znaleźć w opublikowanych arkuszach.

https://wybory.gov.pl/prezydent20200628/pl/dane_w_arkuszach?fbclid=IwAR3iAyBDfCwTnvOTAHyIecZbLmnbMooKFGo_G_fEz-m7ZrvgDN0FG3AAqfw

#neuropa #wybory #polityka
TimeyWimey - Co za przypadek. Andrzej Duda zdobył 100% głosów w 52 obwodach. Zupełnie...

źródło: comment_1594739503D4hEdz7ISSPBrrlIREfvPe.jpg

Pobierz
  • 44
@TimeyWimey: A co to ma udowodnić fakt że w domach starców wygrał Duda w 100 %. Ma lepszy pijar w tej grupie i tyle. I to jest głębszy problem do analizy. Dlatego podałem przykład aresztów wśród skazanych tam większość jak nie wszyscy głosowali na Trzaskowskiego.
@natxd: A twój komcio dzbanie nic nie wniósł do dyskusji?? Więc zostaw politykę i idź na dwór do mama zaraz będzie na kolację wołać.
@niko4004: moim zdaniem to nie jest kwestia PR, bo co innego jakby było kilka takich przypadków, a co innego jak jest kilkadziesiąt. Bardzo mało prawdopodobne jest, że w takiej grupie ludzi nikt się nie wyłamie. Nie jestem też foliarzem, nie twierdzę, że to jakiś spisek rządowy, ale sytuacja jest zastanawiająca.

"Dlatego podałem przykład aresztów wśród skazanych tam większość jak nie wszyscygłosowali na Trzaskowskiego."
Co do Twojej powyższej wypowiedzi, napisałem przecież,