Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Warwick: no, bardzo dobrze, ale jak zbliża się serwis informacyjny to czekam w sumie na ważne informacje. Poza tym o protestach wyborczych już chyba wczoraj czy przedwczoraj mówili w audycji wyborczej.
Tyle z bezstronności.
@nie_swiruj: Ale przeciez nie bylo mowy, ze nie bedzie polityki. Nie wiem w czym problem. Chetnie posluchalbym dobrych programow, te pierwsze byly slabe - bo komentatorzy slowa spijali sobie z dziubkow, wole dyskusje i fajnie by byllo, aby zapraszani byli komentatorzy z roznym swiatopogladem. Musze powiedziec, ze wieczor wyborczy - wbrew temu co sie mowi, najlepszy zrobila TVN - byla roznorodnosc, byli przedstawiciele roznych stron i tak powinno byc.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaczus2B: ja również chętnie posłucham dobre publicystyki, jasne.
Jednak przeszkadza mi, że w serwisie informacyjnym się tym zajmują, że w wieczorze wyborczym piszą laurki do rafalka.
@nie_swiruj: Akurat informacja w serwisie niekoniecznie byla powtorka, gdyz powstala strona z informacjami jak to zrobic, a o tym byla informacja, strona powstala dzis. Natomiast publicystyka tak - do poprawy, ale to mozna zglaszac na ich profilach, bedzie wystarczajaco duzy odzew, sadze, ze jest szansa na poprawe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaczus2B: napisałem to mnie fani od trzaskania się rzucili i dowiedziałem się, że jak coś to moge przestać słuchać ;) ot otwarci na dialog.
Strona powstała dziś, okej, o protestach mówili też wczoraj, nie widzę powodu żeby robić z tego wiadomość numer jeden w serwisie. To znaczy widzę powodu i jest on dla mnie problemem.
@nie_swiruj: Tak zawsze jest, na mnie tez sie pare osob rzucilo, ze dzisiejszy ranek skrytykowalem, bo przypomina mi telewizje sniadaniowa., ale znalezli sie tez tacy, co przyjeli krytyke i ok. Jesli bedzie wiecej takich krytyk, jest szansa, ze sie zmieni, jesli bedzie marudzenie na zasadzie nie bo nie, to nie zmieni sie na pewno. Dlatego, jesli mam uwagi, to daje. Jednak jakies nadmierne czepianie sie, na prawde ta informacja jak dla
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kaczus2B: niestety nie mam w ciągu ostatnich kilku dni wiele czasu na słuchanie ale dziś włączyłem przed 16, ucieszyłem się jak usłyszałem Manna po czym pojawiły się te nieszczęsne wiadomości.
Wczoraj słuchałem przez chwilę to swoje wrażenia opisałem w poprzednim wpisie.
W dzień wyborów Młynarski tyle razy powtarzał nazwisko Trzaskowskiego, oczywiście w kontekście jego ojca, że aż to było niesmaczne.
Fakt, jak często trafiam tam na jednostronne politykowanie w stosunku do
@Kaczus2B: Oj tak! Dzisiejszego ranka się słuchać nie dało! Chyba więcej było takich uwag do prowadzących w mailach, bo później co 5 min powtarzali, że nie będą za bardzo o polityce mówić..., więc zaczęli mówić o modzie. Mimo mojego braku sympatii do pierwszej damy, słuchając o nowym trendzie białych szat, gdzie insynuowano firanki lub papier toaletowy jako materiał na nową kreację czułam zażenowanie.
Muzyka w międzyczasie zła nie była, ale wczoraj