Wpis z mikrobloga

Wybieram się samochodem na 2 dni do #warszawa. Mam kilka pytanek.
1. Parkingi są od 8 do 18. Pytanko: czy płacąc za czas wykraczający poza godzinę 18, to automatycznie przejdzie na kolejny dzień od 8? Czy muszę lecieć kolejnego dnia rano o 8 i opłacić?
2. Polecacie jakieś formy poruszania się po Warszawie? Co wychodzi najbardziej komfortowo i nieszczególnie drogo? Hulajnogi?
3. Może polecacie jakieś miejsca do odwiedzenia, oprócz standardowych typu Zamek Królewski?
  • 9
@Mimite:
1. Tak
2. Uber/FreeNow. Hulajnogi są drogie. Najtańsze będzie Veturilo, ale trudno tu mówić o komforcie.
3. Wszyscy polecają Centrum Nauki Kopernik, ale ja nie byłem. No i to raczej zabawa na cały dzień.
@Mimite: 3. Powiedz co cię interesuje to może coś się znajdzie. Ale Centrum Nauki Kopernik mogę od siebie polecić. Chociaż nie wiem jak to wygląda w obecnej sytuacji wirusowej bo tam się przecież wszystkiego dotykało.
@Mimite:

2- zalezy co zwiedzasz, jesli serce - Łazienki, Centrum, Powiśle - to na spokojnie można piechotą, jeśli bardziej śpieszno - to jednak lepiej komunikacją i kupić jakiś bilet dobowy;
3- muzeum PW; muzeum WP; bulwary; stare miasto; łazienki; muzeum kolejnictwa - zalezy co lubisz :P