Wpis z mikrobloga

Powiedz to Wenezuelczykom ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście że w pewnym stopniu jest lepsza niż deflacja. Zdaje się, że chodzi o zachowanie pewnego balansu.


@zagu: Czy woda jest według Ciebie dobra czy zła?

To jeszcze porównaj jakiej pomocy rząd Niemiec udzielił swoim przedsiębiorcom i pracownikom


@zagu: https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/prognozy-ke-dla-polski-w-dol-w-europie-mamy-najmniej-ucierpiec-na-covid-19/ykxhj77
Gorszej od Polski
@zbite_jaja typowa gwiazda instagrama jest typowa ¯_(ツ)_/¯. Potrzeba atencji jest u tej grupy tak silna że zrobią sobie nawet takie zdjęcie. Polecam przejrzeć resztę podobnych profili. Mądre frazesy z dupy √ Podkreslanie prestiżowych studiów dla wyświetleń licbazy √. ( samo studiowanie prestiżowych studiów tutaj nie jest niczym złym to oczywiste) Kasa za wyświetlenia i reklamę √ Udział w programach śniadaniowych o problemach typu czy Polacy myją ręce lub czy warto jeść cytryny
@zbite_jaja: @Kopytko1: @zagu: cieszy mnie bół dupy wasz, nie dla tego że popieram pis czy po. Dlatego, że mimo tego, że głosuję to nie uważam, że wybory mogą coś zmienić. Ot taki teatrzyk dla ludu, jak igrzyska, żeby myśleli, że o czymś decydują. Taką po i pis wspólnie (wtedy się nazywali inaczej) ustalili demokracje, że wybory są ważne bez znaczenia ile przyjdzie osób ile będzie głosów nieważnych. Natomiast referendum
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vlodar: W I turze na SH, w drugiej przeciwko PAD. Gdyby nie radykalne kwestie światopoglądowe, w I turze pewnie zastanawiałbym się nad KB.

@kwaz1: Zgadzam się z tym, że trzeba oderwać dwóch głównych konkurentów od koryta. Gdyby nie wsparcie mediów (TVP, TVN) poparcie kogokolwiek wyglądałoby wg mnie zupełnie inaczej. Niemniej w II turze można było zagłosować przeciwko betonowaniu się pozycji jednej partii.
W I turze na SH, w drugiej przeciwko PAD.


@zagu: No to poleciałeś rzeczywiście ratować gospodarkę :D

Gdyby nie radykalne kwestie światopoglądowe, w I turze pewnie zastanawiałbym się nad KB.


@zagu: Czyli kwestie światopoglądowe zdecydowały, że nie głosowałeś za gospodarką?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vlodar: ING oceniło program SH neutralnie. Zdecydowanie wyżej niż PADa. I uważam, że prezydent nie powinien mieć tak radykalnych poglądów, niezależnie w którą stronę. Wybór w II turze gospodarczo był (jak chodzi o to co mówili kandydaci) w zasadzie bez znaczenia.
ING oceniło program SH neutralnie.


@zagu: Najwyżej oceniło jednak Krzyśka. Ja sam nie zobaczyłem niczego antysocjalowego w programie Szymona oprócz "przedsiębiorcy nie mogą się bać, że będą musieli finansować socjal". Co z resztą swoją miałkością wpisuje się pięknie w całość tego dokumentu.

No dziwne szczerze mówiąc, że osoba, która zarzuca innym że sprawy światopoglądowe stawiają wyżej niż gospodarkę, stawia sprawy światopoglądowe wyżej niż gospodarkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vlodar: Zgadzam się, że najwyżej oceniło Bosaka, dlatego poważnie rozważałem oddanie głosu na niego. Rozumiem też Twój punkt widzenia jak chodzi o ocenę mojego wyboru i znamion jego hipokryzji. Niemniej choć poglądy gospodarcze są bardzo istotne uznałem, że prezydent jako ktoś kto ma stać na straży równości wszystkich wobec prawa, strzec konstytucji itd. nie może być w żaden sposób zradykalizowany. Myślę, że gdyby Bosak miał światopogląd (chociażby taki) jak Duda (bo