Wpis z mikrobloga

Czy ma ktoś doświadczenie z instalacją sprzętu AGD z #ikea? Mam od nich zamówiony kompletny montaż, ale pracownik w sklepie powiedział, że mam sobie kupić do każdego urządzenia (piekarnik, zmywarka, płyta gazowa, okap) przewód sieciowy. Dzisiaj na linii konsultantka zapytana o szczegóły, udzieliła mieszanych informacji (do piekarnika sama wtyczka płaska, do płyty pytać u producenta, okap i zmywarka chyba mają ¯\_(ツ)_/¯). Z kolei producent powiedział poszczególnych sprzętach powiedział, że wszędzie kable są więc już nie wiem co mam robić. @IKEA_Polska czy macie jakąś rozpiskę na stronie co jest potrzebne? Nigdzie nie potrafię znaleźć, a taka checklista co należy przygotować do montażu kuchni to chyba powinien być standard? Na infolinię nie chcę dzwonić bo po 30 minutach czekania dostałem informacje jak wyżej ()
  • 3
@marmod: Dzięki, Nie mam niestety czasu jeździć na gorąco i szukać kabli albo wtyczek. Mieszkam kilkadziesiąt kilometrów od większego miasta więc wolałbym mieć wszystko przyszykowane na dzień montażu, żeby montażyści to ogarnęli. Szczególnie, że za montaż płacę.