Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktokolwiek sądzi że słowa Kingi Dudy były spontaniczne i z nikim wcześniej nie ustalone to macie chyba coś ostrego wbitego wiecie gdzie. Finał kilkumiesięcznej kampanii wyborczej, wszystko zapięte na ostatni guzik. Dziesiątki jak nie setki osób czuwające nad wieczorem wyborczym. I uważacie że Kinga mówi "ej tato a mogę coś powiedzieć" " jasne curuś obserwuje cię tylko kilkanaście milionów polaków wal śmiało. Mam nadzieję, że nie konsultowałaś tego z moim sztabem"

Serio?

Te słowa były w 100% napisane przez spindoktorów pisu i ćwiczone dużo wcześniej. Nie bądźcie naiwni. Aż dziw że trzeba takie rzeczy tłumaczyć.

#polityka #wybory
CreativePL - Jeżeli ktokolwiek sądzi że słowa Kingi Dudy były spontaniczne i z nikim ...

źródło: comment_1594656378qSkXFfrCINuIEz4ayVWLjm.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
mowi o tym zeby sie nie bac wychodzic z domu mieszkajac w anglii xD tylko ja na nia pluje tak totalnie?


@Nelelele: obiektywnie to by miała przekichane w Polsce, a w Anglii jest anonem.
  • Odpowiedz
@CreativePL: moderacja propis to powtorze w wersji polskiej: mowi o rownosci stojac na scenie z kochanym najwspanialszym prezydentem RP andrzejem duda, mowi zeby nie bac sie wychodzic z domu mieszkajac w anglii, co ona sobie mysli xD
  • Odpowiedz
@AlBundy95: Ustawka, że córka prezydenta puści oczko i zmiękczy elektorat. "No popatrz stasiu ten Duda to konserwatywny, ale jednak córka to już nie do końca, no ale to córka" "Popatrz Janek ten Duda #!$%@? to konserwa, ale w sumie córka całkiem rozsądnie mówi"

Serio to trzeba tłumaczyć? Najprostsze zabiegi marketingowe?
  • Odpowiedz
@CreativePL: ja się nie zastanawiam czy to było zaplanowane czy nie. Zbrodnie często są dokładnie zaplanowane bardzo dokładnie.
Zastanawiam się natomiast jak się czuje chociażby "wilkołak z Końskich" gdy słyszy takie słowa ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Zastanawiam się natomiast jak się czuje chociażby "wilkołak z Końskich" gdy słyszy takie słowa ¯_(ツ)_/¯


@AlBundy95: Co? Co to ma do znaczenia? Finał kampanii wyborczej, na podeście rodzina obecnie urzędującego prezydenta plus sztab, plus masę osób zakulisowo. Trzeba być naiwnym żeby uważać że to był spontan i jej słowa.
  • Odpowiedz
@surlin: No choćby tutaj wyżej, komentarz pana

@CreativePL: Twierdzisz, że komentarz pod Twoim postem był powodem jego napisania?
Przypomnę, że sugerowałeś, że tyle osób tak twierdzi, że tak Cię to zirytowało, że zmusiło do tłumaczenia takich spraw.
Powtórzę pytanie, kto tak twierdził?
  • Odpowiedz
@CreativePL: nikt nie twierdzi, że to był spontan. Natomiast wypowiedź w takim tonie jest zdradą wartości jego wyborców. Tak samo mógłby ogłosić, że teraz chce robić laskę Niemcom, a nie Amerykanom.
  • Odpowiedz
@surlin: Stary czego oczekujesz? Że będę teraz sprawdzał historię przeglądania i znajdę ci konkretne dyskusje które skłoniły mnie do tego postu żebym w odpowiedzi dostał albo nic albo "aha" ? Wybacz ale na wykopie siedzimy na tyle długo że wiemy jak to funkcjonuje.

@AlBundy95:

nikt nie twierdzi, że to był spontan.


Aha czyli sztab dudy stwierdził, ej wiesz co Kinga nasraj nam do gniazda to się nam nie
  • Odpowiedz
@CreativePL: Nie kupuję tej narracji, Twoje opinia to żaden dowód. To naprawdę nic niezwykłego że mogła #!$%@?ć coś wbrew scenariuszowi który był jej przypisany. To jest wykonalne bez problemu.
  • Odpowiedz