Wpis z mikrobloga

No siema mirki mam taki dylemat i pomyślałem , że na tej boskiej stronie z obrazkami ludzie mi aka mirki cos mi doradzą a mianowicie. Z końcem roku wygasa mi umowa w pracbazie i wiem na pewno , że nie dostanę kolejnej umowy ( musiałaby to juz być umowa na czas nieokreślony, a z tego co mi wiadomo pracodawca czyli franczyzobiorca sprzedał budynek i ziemie i wszystko firmie z która miał podpisaną franczyze i od nowego roku ewentualnie 2 kwartał przyszlego roku wszyscy idą do odstrzału z ekipy pracującej) . I teraz moje pytanie kiedy najlepiej przedstawić zwolnienie lekarskie ( psychiatra) żeby było to jak najkorzystniejsze dla mnie i żebym mógł to jak najdłużej pociągnąc i się w końcu zregenerować psychicznie. Czy psychiatra prywaciarz z miejsca mi wystawi zwolnienie czy może odmówić? A może lepiej iść do państwowego (ale co w kwestii terminów ile sie czeka na nfz? ) Kolejna kwestia czy dajmy na to półroczne zwolnienie lekarskie wystawione przez psychiatrę będe miał gdzieś wpisane w aktach? kolejny pracodawca będzie o tym wiedział? Plis mirki pomóżcie bo nie wiem jak to rozegrać.

#pracbaza #depresja #zwolnienie #zwolnienielekarskie #wypalenie #zasilek #l4 #praca #pomoc #kiciochpyta #pytanie
  • 8
@unlucky_ryberino: skoro chcesz odpocząć to weź sobie bezpłatny urlop, czemu ja i inni mamy się zrzucać na twoje wakacje? pewnie ty jedyny chciałbyś odpocząć, ja jak chcę odpocząć to wydaję kasę aby sobie zrobić urlop.
tak więc okradanie złodzieja nie czyni złodziejem :)


@unlucky_ryberino: xD, dobra mam nadzieje że #!$%@? co ten durny rząd robi to będzie szukał kasy wszędzie i #!$%@?ł kontrole na lewe l4 ile się da, bo potem ludzie faktycznie chorzy i potrzebujący tego wolnego są traktowani jak zło najgorsze
@nairoht akurat częściowo spełniam warunki takiego L4 chociażby chęcią zabicia wszystkich #!$%@?ów których spotykam na swojej drodze w życiu i nerwica natręctw więc już skończ błaznować i prowadzić bezsensowna dyskusje nie będąc w czyjejś skórze