Wpis z mikrobloga

@Maudee: ja licencjat skonczylem wieki temu o w sumie żałuję ze nie wyjechałem, odbiegając od rozbieznosci politycznych, to mnie przekonuja ekonomiczne, miałem nadzieję na wygrana trzaska i ukrucenie wprowadzania nowych podatków i obciążeń podatkowych
@Maudee: wyjeżdżaj i łap prace, ucz się języka. Teraz będzie jedynie gorzej, rozpasany socjal i przywileje emerytalne, dużo podatków, kwota wolna od podatku żałosna a do tego inflacja i ogromne zadłużenie, no i drogie mieszkania. Życie będzie trudniejsze niż w ostatnich latach, dobrze to już było a to ze dościgniemy zachód mozna wlożyć pomiędzy bajki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Maudee: francuski? tylko japoński ( ͡° ͜ʖ ͡°) mi tu zostało jeszcze z 3 lata także będzie ciężko, proszę trzymać kciuki. I w sumie piesek mnie trzyma na miejscu.
@Maudee: tak bo to politycy dadzą ci pracę i kontrolują gospodarkę..kod. Oj ludzie co wy macie w tych głowach. Różnica między po i pisem jest tak naprawdę kosmetyczna gdy się popatrzy na programy i to co robili za swoich rządów. Każda ma swoje baśnie i narracje. Jak skończą szopkę w tv to sobie razem haratają w gałe albo piją w sejmowych przybytkach. Ciemny lud skacze sobie do gardeł i